Kuumapuheenaihe nyt!

10705
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tampesterista tää on kyl nääs

Äänestä

Vanhat ämmät ovat kuspäitä.

Äänestä

Melkoosen äkäsii akkoja siellä pirkanmaalla.

Äänestä

Täystyrmäys ja pää pipi

Äänestä
  • Koirakaakattajille ei riitä jalkakäytävän leveys, mutta videon kaakattajan lisäksi edes keskikokoisen järven jäälle ei mahdu muita samaan aikaan kun hänen ylhäisyytensä suvaitsee paskattaa petikaveriaan siellä.

    Äänestä

Niin, paskakasoja kyllä jäällä riittää!

Äänestä

Onks tuo repe?

Äänestä
  • Tuskin on repe

    Äänestä

Jääraivo loppuu kun jäät sulaa LOL

Äänestä

Pitipsä arvata juu. Tärkeitä totuuksia taas poisteltu!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kkikkeliskikkelis kirjoitti:

Onks tää nokialta https://www.youtube.com/watch?v=g7iKoOX9UtM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu