Pienessä pippelissä on se etu, että se näyttää seisovan aina. Kun se ei taivu. Näin tekin Jakiksen hoitokodin (sorry, Thaimaan luksusasunto) apinat saatte seksipedon maineen nopeasti. Siis vajakkienne keskuudessa.
Ja muistakaa, että seuraavaksi kun aiotte harrastaa seksiä (siis jonkun kanssa), ja poikulinne kikattaa veikeästi vammakkobaarin miestenvessassa laskiessanne housunne alas "kenet meinaat noin pienellä tyydyttää?", vastaatte kylmän viileästi "itsesi ensisijaisesti, siihen sen koko riittää. Pidä sinä huoli omista orgasmeistasi". Siihen loppui kikatus. Ja peban saamisenne.
Mutta välillä asiaakin. Ilmeisestikin noudan uuden SAn Helsingistä, mutta lupasin toimittaa nykypelin Pohojammaalle. Huhti- tai toukokuussa en vielä aio ajaa 500km suuntaansa tässä ilmastossa, joten... No nyt meni johtoajatus, töihin lähtö parin tunnin päästä. Taidan ottaa vielä pari viskipaukkua.
KommentoiIlmiannaJaa
Soitin duuniin, tuli saikkupäivä. No, lisää viskiä koneeseen.
Asiaan. Lupaamanani SAn toimituspäivänä Pohojammaalle, itse tuskin ehdin. Keväällä on aluelennonjohdossa kiirettä, kun kesächarterit alkavat, ja omat lentohommat vievät osan vapaa-ajastani, semminkin kun lentofirmani kotikenttä ei ole Suomessa.
Jos ketä kiinnostaisi siirtolentona ajaa SAni Stadista Pohojammaalle, hotelliyö siellä, lento- tai junalippu Stadiin, ja kohtuullinen veroton kotimaan päiväraha korvaus työstä. Pyörässä on täyskasko, mutta on suotavaa saada se ehjänä perille. Päivämäärä ei ole vielä tiedossa, mutta huhtikuun loppu - toukokuun alkupuolisko.
Palkkio vastaa betoniraudoittajan päivän liksaa päiväraha (suoraan lapaseen), Vaasa Scandic- hotellissa yö. Vaatimus vähintään 10v mp-kokemus isoilla yli 1000cc pyörillä
Jos kiinnostaa, meiliosoitetta tänne.
ETSIN MOOTTORIPYÖRÄLLENI MOTORISTIA.
5
159
Vastaukset
- KivaKeuliiKunOsaa
Hei.
Mulla on sellainen iso matkailuauto, jossa takana tila pienelle henkilöautolle.
Sinne olen asentanut lenkkejä seinille ja lattiaan, koska kuskaan sillä Harleyn Road Kingiä usein, kun esim. käymme näyttelyissä ym. alan tapaamisissa suomesta ulkomailla.
Asun suomessa ollessani Kulosaaren rantatalossamme, joten varsin lähellä.
Minulla on töissä parikymmentä miestä Hesassa ja Vaasassa, jonka johdosta ajelen Vaasaan noin kerran viikossa suomessa ollessani.
Motoristihengessä tarjoudun auttamaan sinua, eli voin viedä moottoripyöräsi Vaasaan, enkä tietenkään veloita mitään.
Saavun suomeen näillä näkymin thaimaasta huhtikuun puolessa välissä ja pistän firmani uusia miljoonaprojekteja alulleen, jonka jälkeen taas matkustan takaisin paratiisiin kesäkuun alussa, koska sielä minulla on runsaammat liiketoimet ja tosiasiallinen koti, tuon Kulosaaren rantatonttitalon ollen enemmänkin kesähuvila perheelleni.
Jos kiinnostaa, niin laita meiliosoitetta tänne. - Jutustelija1
Kommentoinkin jo asiasta siihen toiseen ketjuun, lisään nyt kuitenkin vielä että pikaista paranemista kurkolle.
Tuosta voi katsella meikäläisen vanhoja vermeitä: http://mattiviikate.blogspot.fi/
Tuosta kolumniani, siellä on kanssa kuvia parista vanhasta jos jaksaa kaivella: http://mattiviikate.newsvine.com/
Tuossa vielä suoralinkki siihen juttuun jossa on kuvia prätkistä kolumnissa: http://mattiviikate.newsvine.com/_news/2016/05/27/35598447-pictures-of-my-old-motorbikes-suzuki-gsx-r-1000-and-kawasaki-zx-9r- KivaKeuliiKunOsaa
Onks toi Jutustelija1 joku homoseksuaali ja kalastelee mopopoikii täällä prätkänkuvilla? Mee kotios, hinttari.
- YlläpidonLennonjohtaja
Edellisen kirjoitti Lentokapteeni Kurko.
- Fläpfläpfläp
Kurkolla kajahti päässä, eikä kykene heittään vastinetta jota ylläpito ei poistaisi.
Hermoheikko, hermoheikko, herrrrrrrmoooooheikko.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei81652- 891165
Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1161143Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi51963Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk63854Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli192790Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/1253746- 81743
- 35689
Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?42643