Siskopien katsoisitko minullekin?

Pyytäisin sinulta ,että saisin katsannon noin niin kuin yleisesti tulevaani.Olen sinkku ,haluaisin löytää rakkaan.Onko mitään mahdollisuksia?Terveys,talous sekä ihmissuhteet noin yleensä ,miten niissä selviän ?Kiitos jos viitsit katsoa.
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käsittäisin että sinulla on päällisinpuolin asiat kunnossa ja yleiskuva myönteinen eli tykkäät elämästäsi. Jo tulevana kesänä kuljet tosi kivan kumppanin käsipuolessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toivoen kirjoitti:

Pyytäisin sinulta ,että saisin katsannon noin niin kuin yleisesti tulevaani.Olen sinkku ,haluaisin löytää rakkaan.Onko mitään mahdollisuksia?Terveys,talous sekä ihmissuhteet noin yleensä ,miten niissä selviän ?Kiitos jos viitsit katsoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu