Runkata niin että naapuri näkee

9858

On kiihottavaa tyydyttää itseään näin talviaikaa verhot auki ja valot päällä, niin että vastapäisestä kerrostalosta naapurit näkevät kaiken. onko kellään muulla vastaavaa?

18

5569

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mistä olet varma että naapurisi näkevät ?

    • Kerrostalojy

      Mä näin kerran naapurin runkkaavan. Nyt runkkaillaan samaannaikaan toisia katellen.

      • mp35

        itse asuin kolmannessa kerroksessa, kun naapuri katseli neljännestä ;)


    • Runkkuapina

      Asun rivarissa ja takapihalla ei oo kukaan kattelemassa. Tie kulkee jossain ohi, mutta sekin on alempana ja sieltä ei oo oikeastaan näköyhteyttä mun olohuoneen ikkunasta sisään, jos ei oo oikein tarkka.
      Tapanani on joskus seisotella elintä ja katella samalla pornoa tai lukea näitä Suomi24 miesten itsetyydytyspalstojen juttuja kulli pystyssä. Säleverhot auki ja auringon paistaessa sisään. Valaistasessa kullini. Pakkohan siinä on sitten runkatakin ja nautiskella ilta-auringossa. Joskus äänekkäästikin läähättäen. Kuumalla kelillä takaovi on auki, kun tiedän tai luulin, ettei kukaan oo kattelemassa.

      Seinänaapurin takapihan ja mun -pihan välissä on vain parin metrin sermi ja jatkeena matala pensasaita. Naapurin puolella ei oikeastaan ole koskaan näkynyt ketään. Vanhempi pariskunta, jolta lapset lentänyt pois pesästä aikaa sitten, mutta se rouva on ihan kivannäköinen. Sellaisen puuman tuntuinen.

      Pidän palleistani huolta ajalemalla ne buliksi partahöylällä. Yleensä veskissä höylään kivekset silkinpehmeiksi, kuin myös kyrvän juurenkin. Samalla siistin häpykarvojen pituuden.
      Sitten keksin auringon paistaessa sisään, sheivaan pallini ikkunan edessä peilin kanssa. Tarkistin, ettei kukaan ole stalkkaamassa mua lähistöllä ja aloin hommiin. Nautin auringon ja höylän hyväillessä kiveksiäni. Karvaa putoili lattialle. Takaovesta hieno kesäillan henkäys terskaan, joka paisui. Kulli piteni. Täysiseisokki päällä ja pian. Nautin omista käsistäni. Kiima yltyi.

      Siinä posliinipalleja sitten venytellessäni kuulin jotain kahinaa. En välittänyt . Keskityin vain palleihini ja kovaan kullini käsittelyyn. Kun pallit tuntui silkinmoisilta, otin kamman ja pikkusakset. Ajattelin lyhentää karvoitustani alapäästä muualtakin. Avasin silmät ja sit mä näin sen.... Naapurin rouva, se hyvännäköinen, joka piti mun kanssa silmäpeliä silloin tällöin, katseli mun elintä ja mun sheivausta noin viiden metrin päästä silmät isoina sen sermin takaa kurkkien.
      Kauhu tuli ekaks mieleen. En hievahtanut milliäkään ja kaikki liikkeet pysähtyi multa. Hän näki mut ja mun kyrvänhieronnan......

      Mun elin oli toistamieltä: ainut paikka, joka minussa heilui oli se elimeni. Se heilui ja nyökkyi kovana puolelta toiselle. Mitä mä tein?
      Otin sen käteen, puristin sitä ja tein muutaman runkkauksen rouvan katellessa ja jatkoin karvoituksen käsittelyä. En katsonut häntä silmiin kertaakaan, en kehdannut. Ujostutti, mutta kiihotti samalla. Hänestä näkyi vain puoli päätä. Hän oli varmaan ennenkin mua stalkannut, niin ovelasti oli päänsä sijoittanut sermin ja pensaan väliin.

      Lyhensin karvoitustani vapisivin käsin, kulli aivan kovana. Sitt kysyin kovaan ääneen: Onks hyvä sheivaus? Tykkäätkö?
      Hänen päänsä hävis. Vähän ajan kuluttua jatkoin kyselyä:
      Minne menit? Tule vaan kattoon. Ei tää oo vielä valmis.
      Runkkasin itteeni ja toivoin pään ilmestyvän takasin puskan viereen tuijottamaan mun elintä suurilla kiimaisilla silmillään.
      Näin tapahtui. Hän tuli katteleen ja mulla kyrpä kovana. Valmiina tulemaan, sylkemään lastit, kiveksistä, joita partahöylällä kiusasin pitkään.
      Muutama minuutti runkkaamista, isojen silmien katellessa en voinut pidätellä enään. Ikkunalasini täynnä ruiskeita ja mä voihkin ulinastani.
      Muutaman kerran tein sen viime suvena hänen kanssaan.
      Kaipa taas tulee lämpimät ilmat, ett saa taas naapurin rouvalle esitellä kiimaansa.

    • kfykfsh

      Tilanteessa on kyllä kiihottavaa se, että on omasta uskalluksesta kiinni mitä kaikkea antaa itsestään nähdä. On täysin eri asia tulla nähdyksi omalla naamalla tutulle ihmiselle, kuin pää peitettynä jossakin videossa. On mielenkiintoista, että sillä hetkellä kun runkkaa, hallitsee tilanteen, toisen katsellessa passiivisena ja voimatta puuttua millään tavalla. Mutta sen lyhyen nautinnon hetken jälkeen on naapurin vuoro dominoida, vaikka koko loppuelämän sitä miten käyttää valtaansa näkemästään.

    • Runkkunaapuri

      Kerran työmatkalla pikkuhiprakassa hotellissa ollessani aloin runkkailemaan ja huomasin vastapäisen talon keittiössä istuvan pariskunnan ja runkkasin vielä enemmän ja nostelin kaluani ikkunalauidalle. Äijä puristeli muijaansa kun huomasi minut, veti siltä puseron pois. MInulta lensi mällit ikkunaan. seuraavana iltana he ihan hävittömästi alkoivat naimaan siinä keittiön pöydällä antaen minulle ilmaisen live-shown. Jännä juttu. Neljänä päivänä sain runkkuapua heiltä.

    • naapurisopu

      Tiedän että naapurini on kuvannut minua tyydyttämässä itseäni ja olisi kiihottavaa, että hän laittaisi johonkin nettiin videot. niin että minäkin näkisin ne.

    • eiran.runkkari

      Asuin kymmenen vuotta sitten Helsingissä ja vastapäiseen naapurikerrostaloon oli lyhyt matka, oleskelin usein asunnossani alasti ja useasti aloin masturboimaan sohvalla, naapuritalosta joku nainen katseli ja jossain vaiheessa aloitti nainen strippauksen, oli ikkunan edessä verhon takana ja riisuutui siellä ja heilutteli kädessään rintsikoita ja pikkareita verhon takaa, ilmestyi ikkunan eteen rinnat paljaina sekä peilasi usein ikkunan edessä isolla peilillä peppuaan ja vartaloaan sekä tanssi alasti niin että rinnat vaan pomppi, tästä tuli meidän välinen juttu, en tiedä masturboiko nainen mutta itse sain aina mahtavat orgasmit. Koskaan en tätä naista tavannut.

    • Anonyymi

      Naisten pillu kiihottaa

    • Anonyymi

      Minulla on myös syksy ja talviaikaan verhot auki ja valot päällä, niin että naapurissa omakotitalossa asuva nainen näkee kun runkkaan kullista spermat. On kyllä tosi kiihottavaa runkata kun tietää että hän näkee.👍

      • Anonyymi00016

        Missä päin 🥰


    • Anonyymi

      Itse nostan kaihtimet sillain että ovat navan korkeudelle asti auki ja valot päällä. Näin on hyvä runkkailla, pelkkä kyrpä näkyy naapureille.

    • Anonyymi

      Muutaman kerran unohtunut verhot auki niin et naapurin kuuskymppinen upea vaalea mummo nähnyt alusta loppuun.

      • Anonyymi

        Minun naapurissa asuu päälle kuuskymppinen nainen . Pidän syksyllä ja talvella verhot auki ja valot pällä niin että hän näkee kun runkkaan mun iso paljaaksi ajettu kulli , talot lähekkäin ja hyvä näköyhteyys , usein olen pukeutunut rintaliiveihin sukkanauhavyö , nailonsukat ja korkokenkiin kun runkkaan ikkunan ääressä .
        M61 🙂👍


    • Anonyymi

      Naapurissa 70v mummo jolla on ympärivuorokauden verhot auki. Venyttelen ja runkkailen monasti verhot auki ja valot päällä pukeudun myöskin naisten vaatteisiin ja työntelen dildoa perseeseen. Mumma kattelee monttu auki. M31

      • Anonyymi

        Olen tehnyt tuota samaa, tosin en ole tyttöillyt vaatteiden kanssa. Asuin kerran vuokralla omakotitalossa, naapurin talo oli korkeampi ja sen yläkerran ikkunasta oli suora näköyhteys sänkyyni.
        Hankin sellaiset tosi ohuet valoverhot. Iltaisin pidin huoneessa valot ja verhot kiinni. Lueskelin alastomana pornolehteä sängylläni ja runkkailkn, ei mennyt kauan kun naapurin yksi asuva leski huomasi touhuni yläkerran ikkunasta ja alkoi seuraamaan minua. Ei piilotellut vaan katsoi reilusti ikkunasta.
        Tämä kiihotti minua ja jossain vaiheessa otin dildo kun käyttöön. Monet kerran ruiskuttelin spermat dildo pepussani naisen katsellessa. Ikinä ei nainen maininnut mitään ulkona tai kaupassa käydessämme, tervehti vaan normaalisti. Tämä oli meidän salainen juttu.


    • Anonyymi

      Runkkailin hotellin sängyssä, ja annoin palaa. Seinät oli paperia joten pian naapuristakin alkoi kuulua runkkauksen äänimaailmaa.
      Saimme molemmat :-)

    • Anonyymi00017

      En ole runkannut, mutta vaimoa panen aina ikkunan edessä jos on mahdollisuus. Kotona ikkunat avautuvat metsään, niin siellä tuskin kukaan katselee, mutta usein panemme kotonakin ikkunan edessä tai ikkunaa vasten.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona

      Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks
      Sinkut
      152
      3406
    2. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      51
      2389
    3. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      12
      1194
    4. Mitäköhän vuosi

      2026 tuo tullessaan?
      Ikävä
      112
      1169
    5. Väestönsiirtoa itään?

      Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per
      Helsinki
      48
      937
    6. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      9
      913
    7. Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?

      Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20
      Suomalaiset julkkikset
      19
      870
    8. Kuumalle kaivatulle tiedoksi

      Tykkään susta!
      Ikävä
      46
      864
    9. Nyt musta tuntuu

      Et alat päästämään kokonaan irti..
      Ikävä
      36
      692
    10. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      196
      666
    Aihe