tojo voittaja taas

9152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jep, Toyota se vain pysyy ihmiskunnan suosikkina. Ei ketään kiinnosta nimettömien suoli-trollien skoda-ylistykset.

Äänestä

toyota se on ikuinen voittaja, ei sille kukaan mahda mitään.

Äänestä

Osssssi hei, linkitit tänne vuosi sitten kirjoitetun artikkelin.

Äänestä
  • Ootko sie vuoden vanha?

    Äänestä

tojo onkin.

Äänestä

Tojo-linkki menneisyydestä. Tojolla on takanaan loistava tulevaisuus. Tänä päivänä tojo sakkaa pahasti ja muut valmistajat menevät ohi oikealta ja vasemmalta.

Äänestä

Skoda-kriitikko kirjoittaa Tojosta Skoda-palstalle, muilta se on kielletty.

Äänestä

vuoden vanha tieto, nyt on toiset voittajat, noloa osssss.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seataudiskodaVWsama kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/autot/art-2000001122103.html

skotaa edes mainita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu