Seija Rautio

On Seija taas tiukka täti. Kuulustelijana ihan huippua. Ja mitkä sääret ja etumus. Ja tiukka harmaa jakkupuku yllänsä. Nam.
202981
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Panisin! Montakin kertaa. Onko joku kokeillut jo?

Äänestä
  • En ole kysynyt, mutta vastaan, että kyllä.

    Äänestä

  • Tjaa Seijaa? Yksityiskohtia pöytään.T kateellinen kuolaaja.

    Äänestä

  • Todistajan mukaan herkimmillään ja parhaimmillaan takaapäin. Ehkä sen mieskin tietää.

    Äänestä

Upeat korkokengät. Täydellinen domina, joka olisi varmaan halunnut Rinteen polvilleen nuolemaan korkokenkiään.

Äänestä

Seijan sääret; TV ruutu aivan koulussa ja housut märät

Äänestä
  • Koulussa? Etkö vaimon pelossa kehdannut housuja ottaa pois, ennen käsityötuntia?

    Äänestä

Tänään Seijalla oli hiukan liian pieni mekko. Selässä paksut "makkararat" ja mummoalkkareiden kuminauha puristi vyötäröllä. Mutta, upeat sääret on.

Äänestä

Seijan pepusta saisi olla enemmän kamerakuvaa, rinnat ja sääret ovat kyllä upeat.

Äänestä

Seija fantasia nuolla hänen sukkahousuja verhoamia varpaita

Äänestä
  • No siinähän et olisi tiellä, koska mulla se olisi kontallaan sängynpäässä just oikealla korkeudella.

    Äänestä

Lauantai 6.5. Seija ykkös aamussa. Vaalean ruskeissa tiukoissa housuissa. Ruskeat korkokengät. Niin ihanat. Pusero tiukka avonainen kaula aukko

Äänestä

Seija on niin ihana. Saan hänestä aina. Korko kengiss tiukka hame tai housut. Ihana pusero

Äänestä

Kyllä Seijalle voisi antaa. Kypsä nainen, joka ymmärtää homman päälle.

Äänestä
  • Onko tietoa kans, että ymmärtää? Tietääkö joku...

    Äänestä

Kyllä panisin vaikkei seisoiskaan mutta niihän sitä sanotaan kaksinkerroin parempaa :)

Äänestä

Hö, ihan tavallisen näköinen nainen. Siis hyvässä mielessä, jos olis vaimoni niin varmasti pitäisin hyvänä. Mutta kun olen naimisissa ihan tavallisen näköisen, minulle helevetin hyvännäköisen, naisen kanssa niin pidän hänet tyytyväisenä. Ja olen itse tyytyväinen, minulla on maailman kaunein tavallisen näköinen vaimo. On ollut jo 40 vuotta. Repikää siitä.

Äänestä

laittakee seijasta kuviaaaa!

Äänestä
  • Sotkisit vaan ittesi. Ei siitä kuitenkaan ole sitä kuvaa, jonka haluaisit: silkkisukkiksissa sängyn reunalla.

    Äänestä

Joo kunpa pääsis Seksi-Seijan talutushihnaan kiltiksi jeppe koiraksi, sais palvella tuota upeaa Naista sitteki!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kilroy0460 kirjoitti:

On Seija taas tiukka täti. Kuulustelijana ihan huippua. Ja mitkä sääret ja etumus. Ja tiukka harmaa jakkupuku yllänsä. Nam.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu