Kuusamon homomiehet

Nyt pääsee kuusamossakin homomiehet naimisiin. sielläpäinhän siitä tykätään että miehet ja naiset pääsee samaa sukupuolta oleviin kanssa naimisiin. Niin mutta kumpi laittaa hunnun?
101661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei ollut minullakaan huntua 40 v sitten, kun avioiduin. Oli vain yksinkertainen mekon kutale.
Mutta itse asiaan, sinua tuskin huntu huolettaa, vaan tasa-arvoinen avioliittolaki.
Laki on säädetty demokraattisesti ja se vaan on hyväksyttävä. Ei vaikeuteta kenenkään elämää ivaamalla. Ollaan ihmisiä toisillemme, näin kaikilla on parempi olla.

Äänestä
  • Enempi minä ivvaan kuusamolaisille Homoliittojen vastustaja miehille. Khihikihi. sitä vaan kuulutaan kirkkoon ja ollaan sammaa mieltä että joo joo ja pelätään pastoria kun on kylässä kinkerit. jalat tärisee. kyllä pappia on enempi pelättävä kuin poliisia. naurattaa vaan tilanne kun miehet keskenään mennee naimisiin.

    Äänestä

Pidä sinä sitä huntua, kun olet tollainen akkamainen kitisijä. Anteeksi naiset vertauskuva.

Äänestä

Siellä apsilla ne kuusamon homo erästelijät istuu ja kehuvat isoja kalojansa.Se on niijen salakieltä.Oikeasti ne tarkottavat jotain ihan muuta.Siellä ne kyylää ohikulkijoita jotka käyvät tankkaamassa ja kahvilla.Ihme ukkoja ne metsien urheat Tom of finlandialaiset.Yks kerran alkoi mulle näyttelemään jotakin ihme silmän iskuja niin minä että helevettiäkö siinä siristelet.Tämä siihen että menny roska silimään mehtätöissä.Minä sille siihen että minä voisin sen nyrkillä saaha sieltä pois.Ottipa erähinuri ritolat aika alta aikayksikön.

Äänestä
  • mitä nää kristian höpötät, taisi mennä toisinpäin :D mitä minä kuulin salen vanhalta mantalta :D

    Äänestä

HAH,HAH,HAH kuusamon Uroot panee keskenään absilla. Heh Heh kyllä Naurattaa. ei kun kirkkoherranvirastoon vaan ja vihille.

Äänestä
  • :D eikös ne paneskele siellä entisellä essolla :D, niin minä ainakin oon käsittäny, eräskin koko kylän naurunaihekkin siellä nykyään hilluupi :D

    Äänestä

Kyllä homotuttaa. Armeijaanki piti naisia saada ettei toisten miesten herkkupeput liikaa kiinnosta kun koko ajan pittää sormella hiplata ohi kulkiessa muitten miesten perseitä. saatan hinttarit menkää saatana hoitoon.

Äänestä
  • Menehän "kristiina" sinne torille hillumaan täältä...

    Äänestä

Torilla se kuusamon homo erästelijä istuu ja kehuskelee isoja kalojansa.Se on sen salakieltä.Oikeasti tarkottaa jotain ihan muuta.Siellä se kyylää ohikulkijoita jotka käyvät Salessa ja kirpputorilla Ihme ukko.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kuusamonhomot kirjoitti:

Nyt pääsee kuusamossakin homomiehet naimisiin. sielläpäinhän siitä tykätään että miehet ja naiset pääsee samaa sukupuolta oleviin kanssa naimisiin. Niin mutta kumpi laittaa hunnun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu