Oot rakkain, joka kerta ku nään sun itkevän, nauravan, tanssivan, laulavan, hymyilevän, olevan allapäin, nolostuvan, suuttuvan tai ihan vaan kävelevän kadulla saat mut tuntemaan jotai sellasta mitä ei pysty sanoin kuvailemaan, saat henkeni salpautumaan, saat mut hymyilemään, itkemään onnesta, nauramaan ja iloitsemaan. Nään sua ainakin 5 kertaa viikossa ja jos joku päivä en nääkkään sua nii siitä päivästä puuttuu iso osa iloa... mun silmissä oot täydellinen, ei yhtäkään vikaa tai huonoo puolta, ei ainuttakaan. Sua vaan mä yli kaiken rakastan, en haluu luopua susta ikinä. Jos sut joskus menetän niin mun elämästä puuttuu 99% ja en oo enää sama hymyilevä ja iloinen tyttö, en oo enää se joka virkistää vanhusten päivää menemällä kysymään kuulumisia, en oo enää se joka oon sillon ku oot lähellä. En haluu päästää susta irti koskaan
Rakastan sua Miika!
Anonyy.mi
3
326
Vastaukset
- Mkaaaaa
Kaunis runo, olisimpa se vain minä. T. Miika
- latexlady
Ihana nimi. Tosi sexy. Mitähän ton nimen takana on?
- ToiOliSöpöö
Osaatsä olla sulonenkin Spyko! Harmi ettei aina vaan tällasta... Hyvää yötä!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain31711931Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15211079Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2526407Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2265222Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1683684- 1743558
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin502523Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3292000Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov121834Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi171735