Onko muut kokeilleet imuri leikkiä? Pitää olla vain sellanen imuriletku jossa muovinen suora kiinnitys holkki, ilman mitään väkäsiä. Letku tökätään naisen pimppaan kuin imuriin kiinni ja sitten toinen alkaa "imuroimaan" toisella päällä. Letkun heilahdellessa holkki nytkyttää kiihottavasti pimpassa. Naisen pitää pitää hiukan letkusta kiinni,se ei pysy muuten pimpassa kiinni, paitsi tietenkin välillä sen voi antaa irrota siitä jotta voi tökkästä uudelleen :) Toimii esileikkinä myös.
Vastaukset 23
- ei kokeillut, - siis imuroi...
En ole antanut kokeilla, mutta tulipa tuosta ajatus
kun imureihin kuuluu yleensä se putkimainen litteä
suutin, joissa on pää kuin olisi lyttyyn polkaistu.
Mitenhän tuota hamsteri kestäisi jos asettain niin, että klitta jäis tuon suuttimen sisäpuolelle, ja antais
poikaystävän kokeilla imuroida.. imisköhän se
orgut veks???? Tai sitten klitta tulis vain araks
tuossa rääkissä?? Onko joku antanut kokeilla tuollaista "imuperhosta". Se vois imeä voimat.. :)- ..............
täh....hamsteri???????????
- Osku
Jossain viestissä oli tässä jokin aika sitten samasta asiasta kerrottu kokemus. Siinä neuvottiin jättämään pikkarit väliin, tai kokeilemaan ensin vähän paksumman kankaan läpi.
Hänellä oli käytössä säädettävällä imuteholla varustettu imuri. Kerro kokemuksistasi, jos kokeilet tätä. - olla...
spede tai joku muu koomikko..HAH HAH!!
- blondi.girl
Osku kirjoitti:
Jossain viestissä oli tässä jokin aika sitten samasta asiasta kerrottu kokemus. Siinä neuvottiin jättämään pikkarit väliin, tai kokeilemaan ensin vähän paksumman kankaan läpi.
Hänellä oli käytössä säädettävällä imuteholla varustettu imuri. Kerro kokemuksistasi, jos kokeilet tätä.Jeh..koklattu on. just tolla litteällä putkisuuttimella poikakamun ehdotuksesta - ja jännäähän tuo oli ja on toistettu monesti kun on leikkimieli iskenyt päälle..
Sängylle vaan ja alussa ainakin pikkarit väliin
ettei mene muovireunoilla iho rikki kun se tahtoo alkaa "färräämään" siinä imiessä. Mies/poikakaveri tekee tempun tuon kanssa mielellään. Itekin voi tosin- parhaiten sohvatuolissa jossa hyvä nojata ja levittää siinä jalat silleen polvet pystyyn. Pitää kurkata välissä että ei se ime klittaa liikaa turvoksiin, tai aina se vähän turpoaa ja punastuu..mut ettei silleen pahasti imuta.
Olis hyvä rasvata se nipukka ensin ympäristöineen
kun imu muutenkin kuivattaa ja herkistää.
Kyllä siinä tällit tulee ja rajuna. - nuppu
.............. kirjoitti:
täh....hamsteri???????????
Hamsterihan se on jos karva päällä, posliini jos karvat viety hamsterin selästä :)
- Anna Mennä
blondi.girl kirjoitti:
Jeh..koklattu on. just tolla litteällä putkisuuttimella poikakamun ehdotuksesta - ja jännäähän tuo oli ja on toistettu monesti kun on leikkimieli iskenyt päälle..
Sängylle vaan ja alussa ainakin pikkarit väliin
ettei mene muovireunoilla iho rikki kun se tahtoo alkaa "färräämään" siinä imiessä. Mies/poikakaveri tekee tempun tuon kanssa mielellään. Itekin voi tosin- parhaiten sohvatuolissa jossa hyvä nojata ja levittää siinä jalat silleen polvet pystyyn. Pitää kurkata välissä että ei se ime klittaa liikaa turvoksiin, tai aina se vähän turpoaa ja punastuu..mut ettei silleen pahasti imuta.
Olis hyvä rasvata se nipukka ensin ympäristöineen
kun imu muutenkin kuivattaa ja herkistää.
Kyllä siinä tällit tulee ja rajuna.Jännää leikkiä, mutta pitää miehen seurata
minkä verrän imuroi naistaan. Varsinkin kun imasee
pikku häppäreistä liikaa, niin nopeasti ovat kuin applesiinin siivut pulleat ja punaset. Jos malttaa
pysyä klittan alueella - ei hätää ja on kyllä
aika aallot kun lähtee noin. Sitten pitää miehn kyllä sieltä hieroa voiteen kanssa hellästi että paineet tasaantuu sillä namikka kyllä turpoaa ja alkaa muuten rajusti kutittaa jälestä päin. - Poika kaveri töihin vaan
Toimii todella..
Mieluummin imuri jossa on tehon säätö.
Kokeilun päätyttyä ensin vimuri seis ja sitten putki irti - se nimittäin imee kuin iilimato jos ei ole vaatetta välissä.
Ekakokeilulla ainakin bikiinien läpi paras kokeilla. - Anonyymi
Sulla on hyvä tapane poikaystävä, kyllä se nyt tusinat orgut nuolee ja imee.
- toinenpari
Kokeilkaa vaan muutkin imuria. Me olemme imuroineet toisiamme jo pitkään ja se on oikein kiihottavaa. Sitokaa vaikka toisenne sänkyyn ja raiskatkaa imurilla... se on oikein alistavaa.
Kertokaahan sit kokemuksianne.- Femine 1986
On tollai jänskää ku toinen imuroi klitan turpeeks ja antaa sit mennä vaan vaikka nainen kippurikin.
Mutta voidetta pitää olla namikoihin.
Mies ihan ulvoi kun vain imutin ja imutin..
- Anonyymi
Itsetyydytykseen imuri on ihan parasta.
Pieni näppäimmistö imuri tekee niin namia eikä imuteho ole liian suuri se saa pimpin turpoomaan ihanasti ja järjettömän orgasmin.
Kannattaa kokeilla. - Anonyymi
Miksei miehelläkin voisi imettää pimppiä?
- Anonyymi
nainen voi myös pienellä teholla imeskellä miehen pusseja ja välilihaa mahtava tuntemus kyllä kovenee kokeilkaa varovasti
- Anonyymi
joo imurista letku irti ja oma letku tilalle penis hyvin lurpsuttaa , on tullu kokeiltua
monta kertaa . Haluaisin nähä mitä jos lopuksi mutteri marssia kuumien pakaroiden autuuteen.
- Anonyymi
Minun eukolla on niin horo tavara kun on jo ikää, että ei mikään imurihomma toimi . Katupora olis ehkä hyvä.
- Anonyymi
???
- Anonyymi
Alkoi heti kiinnostaa kokeilla, pornoa olen kyllä katsonut naisista jotka imettää imuriin clittaa🤭
- Anonyymi
Se tuntuu ihanalta kun imuroi pillua
- Anonyymi
Imuroin pillua 8 kertaa päivässä
- Anonyymi
Paremmalta tuntuu kun vie klitoriksen lähelle imurin reikää mihin letku pitäisi laittaa.
- Anonyymi
Mitenköhän mahtaisi pippelin käydä imuttimessa?👃👃👃👃
Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran94877Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?150829- 63698
Pettymys TTK-parketilla! Anna Hanski tippui - Sami-opelta erikoinen heitto: "Nyt sä pääset..."
Toisena parina Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta tippuivat Anna Hanski ja Sami Helenius. Pettymys oli käsinkosketeltava y25673Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.47664Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.46644- 44597
Poliisi etsii kadonnutta henkilöä Lapualla
Henkilö on kadonnut 18-19.9.2026 välisenä yönä. Henkilö on hoikka,n 185 cm pitkä. Kadonneella on ollut katoamishetkellä29542- 31531
Oot komea
etkä näytä vanhenevan. Mieskarkki. Mä en yritä mitään, mä oon sulle liian vanha. Olis kuitenkin kiva tutustua suhun. n20523Mieti oikeasti
Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.27516- 6486
Se oli molemminpuolinen limerenssi
Limerenssi myös sinulla kun näin pitkän ajan jälkeen päivystää palstaa. 🤭81479Venäjä häviämässä 30 vuoden sodan
Ukraina vapautti kolme aluetta, operaatio Vivaldi laajenee404470- 44451
- 30446
Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että
Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.29441Rydman, herätys!
"Veikkauksen toimitusjohtaja Olli Sarekoski tienasi kiinteää palkkaa 445 891 euroa ja lisiä 72 157. Kuukausipalkka oli 363432En laita sulle viestiä
Toivottavasti ymmärrät jo mies hyvä, että en tule koskaan laittamaan sulle viestiä enkä soittamaan sulle. Minusta ei sii39414Helena Ahti-Hallberg napauttaa - Näin hän kommentoi Vappu Pimiän TTK-lähtöä
Vappu Pimiä jätti Tanssii Tähtien Kanssa -juontajapestin viime kauden lopuksi. Nyt on erilainen kausi, kun Pimiä ei ole4401