Olen hyvä ystävä 15v nuoremman pariskunnan kanssa otamme aina joskus kuppia kolmistaan.Viimekerralla tämä mies kysyi että eikö hänen vaimonsa olekin kaunis,minä tietysti myntelin mies kysyi haluaisinko ottaa hänen vaimonsa rinnan suuhun ja vähä lupsuttaa ja niin otinkin,kunnes kysyin halusiko että naisin hänen vaimoaan,hän myönteli homma jäi kuitenkin siihen.Kysynkin mitä tehdä lopettaako vai jatkaa olen naimisissa hieman arveluttaa jos tulee nokkaan lyönti kilpailu?
Mitä Tekis
mies48
1861
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Onko nainen on halukas ottamaan vierasta tai vaikka kahta yhtä aikaa, jos on -- suosittelen.
Omani kanssa olemme muutaman kerran harrastaneet kimppakivaa ja hauskaa on ollut. Kaverina tuttu naimisissa oleva mies meitä nuorempi.
Juttelet sen naisen miehen kanssa haluaako olla mukana vai katsella vain - me touhuttiin kolmistaan heti alusta lähtien. Uusitaan aina silloin tällöin.