saksiasento on paras

nainen alla ja makaa sohvalla ja laittaa jalat saksiasentoon ja mies tulee yläpuolelle ja laittaa vastakkaisesti saksensa kuin rapu naista vasten ja sitten elin koloseen.
4244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siis saako mies jalkansa saksiasentoon naisen selän ja pepun alle?

Äänestä

en ymmärtänyt kyssäriä

Äänestä

Ei kun unohda se, olen aika epäkäytännöllinen joten mulle saa kaiken vääntää rautalangasta. :) Hyvä kun osaan avata oven oikein päin. Tuli aika hupaisia muistoja tästä kun olen yrittänyt ymmärtää mitä toinen haluaa. ;)

Äänestä

Ja sitten elin *oloseen xD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ootkokokeillut kirjoitti:

nainen alla ja makaa sohvalla ja laittaa jalat saksiasentoon ja mies tulee yläpuolelle ja laittaa vastakkaisesti saksensa kuin rapu naista vasten ja sitten elin koloseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu