viivalle vaan pikku rusinamunat

eihän ne teidän lelu muovipaskat kulje mihinkään.


T: 40v mies

mulla on enemmän ajopelejä kuin teillä amis idiooteilla, hahaha!
6112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko tämä nyt Kurkon uusi oireilumuoto ?

Äänestä

Kikkelit kovana lähetään kiihyttää!

Äänestä

Mun 144 husseki jättää sun paskat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kawasakikx250x80x125 kirjoitti:

eihän ne teidän lelu muovipaskat kulje mihinkään.


T: 40v mies

mulla on enemmän ajopelejä kuin teillä amis idiooteilla, hahaha!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu