Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

puremisfetissi

mullon hirveä fetissi puremiseen.
pystyyköhän kukaan samaistumaan tähän,
yleensäkin kipuun yhdistettynä nautintoon.

yritän kai sekoittaa jotenkin aivoreseptoreja niin että saan aivotoiminnan mahdollisimman pieneksi
1160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

puren yleensä vaan niin että jää selvät muoti hampaista ja painaumat mutta vähän pelottaa että jos puree voiko ihon kerroksia mennä rikki ja tulla verta tai pysyvä haitta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kivustanautintoonmatka kirjoitti:

mullon hirveä fetissi puremiseen.
pystyyköhän kukaan samaistumaan tähän,
yleensäkin kipuun yhdistettynä nautintoon.

yritän kai sekoittaa jotenkin aivoreseptoreja niin että saan aivotoiminnan mahdollisimman pieneksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu