Vadelma-jussi on saanut taas uutta eloa

ja vipinää palstallamme.
Kiitos ja kumarrus jussillemme !
Älä jätä yhtään kepulia käsittemättä !
8200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onko ko jussi se perse ehokas? Joku wt? Mikä se oli?

Äänestä
  • Eikun tämä on ikkunoiden takana tirkistelevä perse runkku.

    Äänestä

Joku IkiTurso?

Äänestä

jää iäksi mieleen.

Äänestä

on jussipusunsa ansainnut.
jospa sillä kieroilut helpottas.

Äänestä

Vasuri yrittää mielitekonsa jusalle työnttää. Tule esko puskista ja kerro unelmasi. sinua emme kuitenkaan äänestä. Jussia voisimme äänestää

Äänestä
  • näin on närreet. Vasurin jutut paistaa jo peninkulman päähän. Jussi on aina parempi kuin Esko.

    Äänestä

ja pekan välillä on tosi kova.
Välikyläset uskoo pekan voittoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussi-on-paras kirjoitti:

ja vipinää palstallamme.
Kiitos ja kumarrus jussillemme !
Älä jätä yhtään kepulia käsittemättä !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu