HalausSinulleMies

Olet mielessäin.....ois niin ihana tavata......mutta tyydyn tähänkin. Olet ihana mies edelleen! Kivaa kevättä sinulle sinne ...kauas!
13730
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

se hän joka soitti yllättäen niin vaikea nähdä tätä enää. niin pitkään mennyt näin että sä tsättäät tänne jotain ja olevinaan tyydyt tähän kun oikeasti tilanne on se etten voi tehdä mitään asialle koska sä itse soitit ja ajoit meidät tähän tilanteeseen. en voinut tietää että soittaisit ja nyt rankaiset siitä suotta. sä et näköjään pysty vakavoitumaan vaikka tilanne on mulle todella tukala.

Äänestä
  • Voi hyvän päivän pyssyt sunkin kanssas....!

    Äänestä

  • t.ei.ap kirjoitti:

    Voi hyvän päivän pyssyt sunkin kanssas....!

    kuules nyt jos sä oot hän. pakko se on näköjään sanoo sit tänne että mä en lue mitään horoskooppeja enkä pidä niitä minään. sä otat mun jutut liian vakavasti ja rankaiset siitä kommentoimalla jotain puolihuolimatonta aina siks koska sä vaadit toiselta samanlaisia uskomuksia mitä sulla on. sä vaan jatkat tolla sitä epätietoisuuden kierrettä. sä pidät mua siinä kokoajan vaan siks että vaadit toiselta samanlaista ymmärrystä mitä sulla. mun ymmärrys on kuitenkin se että tää on palsta taso ja tällä tasolla millään tollasella ei ole ensinnäkään mitään takuita todellisuudesta eikä myöskään mitään merkitystä ennen kuin oikea ja todellinen yhteys on olemassa. tää on neutraalia aluetta eli mikään ei ole niin kuin kuvittelee mutta mikään ei olisi varsinaisesti pielessäkään jos vain ymmärtäis mikä tällä tasolla on oleellista.

    Äänestä

Jos hän on kaukana, eikö mieluummin kannattais huutaa, niinkuin ennen tehtiin, kun kutsuttiin lehmiä lypsylle. Ptruii Mansikki, ptrui mustikki!!!! Ptruiii...Sitä en muista, miten sonneja kutsuttiin navettaan.

Äänestä
  • Aivan ;) Pelkään, ett juoksee karkuun ...;)

    Äänestä

Mix-et halais kunnolla?

Äänestä
  • Hmmmmm.......jos hän pelkääkin sitä;) No, en ole päällekkäin kuitenkaan.....

    Äänestä

Mikäs aloittajaa estää tapaamasta? Aina voi laittaa viestiä että kuinka menee ja ehdottaa tapaamista jos tulee sellainen mahdollisuus. Tuskin se mies on sinua kieltänyt ottamasta yhteyttä?

Äänestä

Miksi tyydyt tähän huoh?

Äänestä

Missä on kauas??

Äänestä
  • Keskari Suomessa

    Äänestä

  • Jyväs-Hyvään?

    Äänestä

Oisin voinut kirjottaa sanasta sanaan samalla tavalla kuin sinä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


KaukaaKuiskaanSulle kirjoitti:

Olet mielessäin.....ois niin ihana tavata......mutta tyydyn tähänkin. Olet ihana mies edelleen! Kivaa kevättä sinulle sinne ...kauas!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu