Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

peppu

mitä iloa teille naisille on miehen pepusta???
mulle on monesti sanottu, että ompa sulla hyvännäköinen perse. kerranki yx nainen otti kiinni kaksin käsin ja sano, ettei malttanu olla koskematta. toiskohan se lisää mittaa tohon veitikkaan, ku se on vain 16/4. siis henkisellä puolella.
21266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä siitä on naisille iloa
Ne tunkee sinne kaikkea.
Itsekin löysin eilen sieltä vaimoni kihlasormuksen, vibran ja haarukan.
Mitä tohon kyrvän pituuteen tulee niin... eh... HEHEHEEE!!

Äänestä

Siitä on hyötyä että homot saa silmäruokaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perse kirjoitti:

mitä iloa teille naisille on miehen pepusta???
mulle on monesti sanottu, että ompa sulla hyvännäköinen perse. kerranki yx nainen otti kiinni kaksin käsin ja sano, ettei malttanu olla koskematta. toiskohan se lisää mittaa tohon veitikkaan, ku se on vain 16/4. siis henkisellä puolella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu