Hyvin kylmää!

Meillä Job´s kylällä oli -23C tänä aamuna.
4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Muuttakaa tänne keskustaan sivistyksen pariin. Pakkastakin vain reilu 10 astetta

Äänestä

Teillä ei ole metsää jossa voisi telmiä talvella.

Äänestä
  • Kohta lämpenee. Kevät kun koittaa. Nämä ovat tämäntalven viimeisimpiä paukkupakkasia.

    Äänestä

vain -27c tänään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puusavottaan kirjoitti:

Meillä Job´s kylällä oli -23C tänä aamuna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu