Hei
Olen 16-vuotias tyttö, ja rakastan tarinoita. Rakastan kirjoittaa, rakastan lukea, ja rakastan kuunnella ihmisten omia tarinoita.
Haluaisitko kertoa minulle tarinasi?
Oon kuullut paljon hurjia tarinoita enkä hätkähdä vaikka kertoisit kiduttaneesi veljesi hulluksi asti. Tarinoita tai muutakaan informaatiota ei leviä mihinkään, vaan tarinat pysyvät täysin omassa tiedossani.
Voit kertoa minulle mistä vain. Isän alkoholismista, vaikeasta suhteesta äitipuoleen, päihteidenkäytöstä masennukesta, perheestä, syömishäiriöstä, unelmista, kiusaamisesta, ihastuksesta, koulunkäynnistä, kuulumisista... Ihan mistä vain.
Jos kiinnostaa niin tule puhumaan kikissä: KerroMinulleTarinasi.
Joitakin varmasti ihmetyttää miksi haluan tehdä tämän. Johan sanoin: mä vaan rakastan kuulla ihmisten tarinoita :) ❤
Kerro minulle tarinasi
9
140
Vastaukset
- Justmeew
Aiks södee, ett joku jaksaa c:
(Paitti jos oot 66v runkkaava pappa, nii haista sitä isoo ja ruskeeta)- KerroMinulleTarinasi
En oo 66v runkkaava pappa, vaan oikeesti rakastan kun ihmiset kertoo syvempiä tarinoita niiden elämästä. Se on mun mielestä tosi kaunista ja liikuttavaa, mä toivon että useammat ihmiset pystyisi pysähtyyn kuuntelemaan mutta kaikilla taitaa olla liian kiire :(
Synnyin. Kun kasvoin, löysin elämälleni tarkoituksen; Suomi24:än paskan suoltamisen. Tarinani jatkuu vielä, mutta kyllä se aikanaan sitte loppuu.
Perkele.Söpöline kirjoitti:
Elämtarkoituksesi on varmaankin tylsistynyt viimeisen vuoden aikana?
Pitää sitä syödä ja nukkuakin.
- mitatapahtuuuu
Söpöline kirjoitti:
Ja mitä vielä?
asturboia
mitatapahtuuuu kirjoitti:
asturboia
Nimenomaan.
Propsit sulle tietämisestä.
Ole hyvä ja ota vasemmalla kädellä kiinni oikeasta, heiluta sitä ja onnittele itseäsi saavutuksesi johdosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad741290- 43921
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että360753- 127709
- 53683
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116656- 51648
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38615- 76602
- 56584