Naista nuoltavaksi PORI-RAUMA

Löytyisiköhän täältä vahingossa nainen jota pääsisi nuolemaan vaikka säännöllisen epäsäännöllisesti ;)? Hakemukset voi laittaa nimimerkin mukaiseen tämän palvelun postiin.

Itse olen kohta34v täyttävä sinkkumies.

37

797

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eikö löydy?

    • Hiljaista vieläkin

    • pentu20v

      Kelpais mut liian kaukana oot.. </3

      • En tiedä mistä päin olet, mutta huomenna olen ajamassa Helsinkiin ja siellä vietän muutaman päivän ja pari iltaa menee siis hotellissa ;).


      • pentu20v

        Vielä kauemmaksi meet.. :D mää oon täällä paljo pohjosempana :3


      • pentu20v kirjoitti:

        Vielä kauemmaksi meet.. :D mää oon täällä paljo pohjosempana :3

        No voi harmi


      • pentu20v

        Sanoppamuuta. Olis ollu tiukkaa posliinia tarjolla;)


      • pentu20v kirjoitti:

        Sanoppamuuta. Olis ollu tiukkaa posliinia tarjolla;)

        No nyt harmittaa vielä enemmän. Sitä olis ollut ilo nuolla useampaankin orgasmiin ;)


      • pentu20v

        No sori.. :D aiettä ois kelvannu ♡ olis voitu tehdä muutakin :P


      • pentu20v kirjoitti:

        No sori.. :D aiettä ois kelvannu ♡ olis voitu tehdä muutakin :P

        Ehdottomasti oltais muutakin puuhasteltu. Ihan mitä ikinä olisit halunutkaan ;).


      • pentu20v

        Kerro lisää:P Sullekko olis tämmönen pentu kelvannu? ;)


      • No olisit ainakin saanut ottaa multa suihin ;). Ja sä saat itse kertoa mistä muista jutuista tykkäät tai haluaisit ;). Mä olen erittäin avoin monenkin asian suhteen ;). Ja eikös ikä ole vain numeroita jos kahdesta täysi-ikäisestä on kuitenkin kyse ;)?


      • pentu20v

        Mielellään ottaisin sulta suihin ja nielisin kaikki kun laukeat;) vähän lämmittelisit mua eka ja saisit panna mihin haluat ja ottaa mut vaikka vähän rajustikkin;) jep numeroitahan ne vaan on.. ;)


      • pentu20v kirjoitti:

        Mielellään ottaisin sulta suihin ja nielisin kaikki kun laukeat;) vähän lämmittelisit mua eka ja saisit panna mihin haluat ja ottaa mut vaikka vähän rajustikkin;) jep numeroitahan ne vaan on.. ;)

        Kyllähän sitä siinä nuollessa ehtii muitakin paikkoja lämmittelemään ;). Sormia tykkään kuitenkin apuna käyttää ;). Ja kyllä se kieli sekä sormet voi pepullakin käväistä ;). Ja suihin saisit ottaa mielellään syvälle ja rajumpi meno onnistuis tietysti myös ;). Eikä sitä rintoja saa tietenkään unohtaa vaan nekin ansaitsevat kunnon käsittelyn ;).


      • pentu20v

        Kuulostaa kyllä erittäin hyvältä;) alkaa kostua ku mietin edes:P ja sormetki saa kyllä mielellään eksyä pilluun vaikka ei sinne kovin montaa mahukkaan:P


      • Tietysti sormet pilluun eksyisi ja saattaappaa eksyä samanaikaisesti yksi pilluun ja toinen peppuun ;). Tai sit voi samalla ottaa avuksi leluja jos sulta moisia löytyy ;). Naidessakin saattaa sormia eksyä ainakin peppuun jos takaa päin nai tai sit se lelu ;P


      • pentu20v

        Luetko sä mun ajatuksia..? ;) Peppuaki saa joo hyväillä ja sormettaa ja nuolla ja mitä vaan:P tykkäätkö sä jos sun peppua vähä nuolasee tai hiplaa ? ;) tekis kyllä nyt mieli nuolla ja imeä sun kovaa kullia..


      • Ilmeisesti luen ;). Mun peppua ei ole kyllä koskaan nuoltu saatika sormetettu ja kyllä se samana pysyykin :D. Kullini upottaisin mielelläni suuhusi syvälle ;). Ja laukeamisen jälkeen voisin vaikka sitoa sänkyyn ja nuolla sen jälkeen ja dildottaa, sormettaa yms ;P


      • pentu20v

        Tuo olis täydellistä.. ;)


    • Olisko lähempää ketään naista?

    • Taas alkoi hiljaisuus

    • Kivapate

      Pentu20v mistäpäin olet minä oisin kiinnostunut nuolemaan minä 08 alueelta

      • pentu20v

        Täälläpä minäkin.. ;)


      • Ragge

        Pentu mistä päin 08 alueelta?


    • Ragge

      Pentu missä päin 08 alueella?

      • pentu20v

        Lännessä:D


    • Ragge

      Mikä on lähin kaupunki?lähdetkö viikonloppuna nu?

    • Ragge

      Pentu pe_su?

      • pentu20v

        Ehkä;) minkä oot ikänen?


    • Kivapate

      Ai jaa kiinnostaisko jos ajelisin sinne suuntaan missä asut pidettäis kiva hetki voisit panna viestiä 0400587413

      • pentu20v

        Kivat hetket kiinnostaa aina.. joo saatan mä ehkä pannakki:P
        Paljoko on ikää sulla?


    • Ragge

      Pentu olen 38vuotias.mikä lähin kaupunki?

    • Ragge

      Pentu miten yhteys tiedot vaihdetaan?laitatko?

    • Löytyykö ;)?

    • nyt 31.3-2.4 olis taas mahtavasti aikaa tulla nuolemaan joku orgasmiin asti ;). Vapaaehtoiset laittakaa sähköpostia nimimerkin mukaiseen postiin ja loppuosahan on @suomi24.fi :)

    • Missä on kaikki Satakunnan naiset?

    • Vieläkään ei ole naista löytynyt

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      233
      3961
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      122
      2291
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      140
      1439
    5. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      927
    6. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      919
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      900
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      330
      849
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      787
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      61
      746
    Aihe