hallelujaa ja lykkyä tykö euralaisille
islam rantautuu euraan
20
551
Vastaukset
- Cry_baby
Itke maahanmuuttokriittinen pönttö itke.
- rhc_eura
suvaitsematon sosiaalituilla elävä perSu se pitää täällä älämölöä kun ei muutakaan osaa kuin roikkua netissä. jonkinlainen työkokeilu voisi tehdä hyvää sinullekin.
- mustamuualle
Toivon mukaan nokikepit katoaa nopiaan
- hehaheeeee
Ei ne mihinkään katoa ko kohta teidän muijat saa tummaa mulkkua niin että vitut lätisee ....komiaa!
- hihahhee
Ei ne sitä pimiäs huamaa onk miäs vai naine, eikä taid kiinnostaakka väkisin ottaa molempii..,toivottavast ottaa suakin, komiaa..
- hehehehheeeeee
Naimisen lätke kuuluu Harjavaltaan asti ko ne mustat laittaa teidän muijia ja tyttäriä :)
- Mustamonttuun
Kyl siin käy sillai et mustat laitetaan monttuu. Heti ensimmäise ahdistelun jälkee.. Tai mielummin jo ennen
- Laitilan_Suvakit_ry
Mustamonttuun kirjoitti:
Kyl siin käy sillai et mustat laitetaan monttuu. Heti ensimmäise ahdistelun jälkee.. Tai mielummin jo ennen
Juu juu ilman muuta käy. Vähän niinkuin Laitilassakin.
- Hehhhaahoo
Kuuluukai hoovallas rynkytyst ko siäl savikuanoi mont sattaa o
- Tiinalityy
Kumpi muijii mahtaa kiinnostaa enempi, läski Euralainen juntti vai timmikroppane ja isomulkkune mamu? Miettikää sitä.
- äippä77
Niin kumman mamu valitsee. läskin siideri valaan tai sen 10;nen vuotiaan tyttären. mieti sitä.
- Sessee
1400 vuotta vanha satuja ja tarinoita touhu tuntuu varmaan uutuuden tuulilta Eurassa.
- valtuutettu
Meillä eurassa on jo varattu tontti moskeijalle hyvältä paikalta.Kunnallistekniikkakin on jo vieressä valmiina.Rahoituksen olemme järjestäneet: nostamalla kirkollisveroa,kiinteistöveroa,vanhainkodin asukkailta vaipat puolitettu sekä vähennetty aamu-sekä iltapala sekä juusto ja makkarat,jotka poistuvat kokonaan.Tiemäärärahat menevät kokonaisuudessaan myös.Tässä nyt vain on osa säästöistämme,yhdeksän kohdetta onvalittu lisää ja 16 on harkinnassa.
- rikastusonihanaa
eurassa alkaa 10 vuotiaatkin rikastumaan valtion suostumuksella.suojavärin omaavat kiittää.
- isoaisoaisoa
Kohta isot mustat mulkut sukeltaa lätiseviin läpiin :)
- lehdenlukija
Kesäkuussa tulee ensimmäiset. 25 tulee kaikenkaikkiaan tänä vuonna, ja Alasatakunnan mukaan "kunta on esittänyt toiveen että tulijat olisivat perheitä joissa on pieniä lapsia".
Joopa joo. Veikkaanpa että ei sieltä mitään perheitä tule vaan ihan yksin Välimeren yli tulleita alaikäisiä 30-vuotiaita sotalapsosia. Toki hämäyksen vuoksi mukana voi olla yksi perhe, jota sitten käydään porukalla ihmettelemässä ja pällistelemässä ja josta Alasatakunta voi tasaisin väliajoin tehdä jutun.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait233133Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso3753Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 68750Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani3670Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha35597Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä32591Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es19530- 40521
Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve3519- 37513