Olla niin pinnallinen, ylpeä, itsekäs, riippuvainen.... Olisitkin ollut rohkea, rehellinen ja kunnioittava, silloin meillä olisi voinut olla mahdollisuus.
Miksi sinun pitää
kauniita_unia
16568
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kaikkia ei voi muuttaa. Onneksi hyviä ja itselleen sopivia naisia ja miehiä "ui" tuolla vapaana pilvinpimein.
Ei kaikille ui.... Mutta ei se haittaa.
Minä en ole kyllä "pinnallinen" en ainakaan muita kohtaan... ehkä itseäni kohtaan olen hieman mutta kuka ei olisi? Ylpeä olen itsestäni... mutta en kyllä sitä kenenkään naamaan hiero. Itsekäs en ole myöskään... riippuvainen? Siihen en osaa sanoa....
Sinulle ehkä mutta vaimolle olen kaikkea muuta. Sinähän olet pelkkä viihde. Kai nyt sen olet nähnyt? Et voita millään vaimoa se osaa paremmin.
Juuri tuon halusinkin kuulla. Onnea teille <3
Kovastipa kuitenkin näyttää häiritsevän "viihdykkeen" mielipide sinusta, kun ihan kommentoimaan vaivauduit 😄 Selittelyn makua.
Jos olet se poraillasikerranm vai mikä lienee, niin ulkopuolisena voin kertoa, ettei se sun tarkoittama nainen ole täällä. Vastaat vähän kaikille, kukaan ei ole hän. Haluat kuvitella, että hän täällä kaipaisi, mutta siitä päätellen, kenelle vastailet ja mitä vastauksia saat (et yleensä mitään), se naisesi ei ole täällä. Siis se, joka kovasti tuntuu mieltäsi kaihertavan.
Olet idiootti! Jos se vaimosi olisi sulle yhtään mitään, niin et tältä palstalta tai muualtakaan hakisi mitään viihdettä.=)
Wut? Narttupartio hyeenoiden lailla ja salamana rehellisen miehen kimpussa. Te lortot ette petä odotuksia IKINÄ! 😂
Itse seko vaimo kirjottelee ukkonsa kakkoselleen. Suosittelen muuten, että käyt pöntöllä ja rykäset sinne nuo paskaset harhasi!
Rehellisen? 😂
Anyway, viestini oli ihan ystävällinen ilmoitus. Ukkopaha vastailee milloin kenellekin, eikö olisi aika miettiä mahdollisuutta, että tuo naisparka ei ole täällä koskaan ollutkaan.
Asioiden tila on niin kuin kirjoitin. 😂
Saa kai täällä kirjoittaa muutkin kuin maaniset valittajaeukot? Olettaisin näin ainakin.
Nyt kun kysyit, niin kyllä, kyllä täällä saavat kirjoittaa myös maaniset mäkättäjämiehet mielikuvitusahdistelijoilleen. Ja kyllä näkyvät kirjoittavankin.
O-ou. Okei. Kiitos tästä. Hyviä unia sulle myös.
Jotenkin musta tuntuu että jumalaut mä kiitän onneani noista ominaisuuksistani eikä meillä luojan kiitos ollut mitään mahdollisuutta. Aaaaah, ihan loistojuttu se. Hei kiitos!
Onneksi nykyinen naisesi arvostaa ominaisuuksiasi! <3
mistä niin päättelet ?