Vieläkö kirjoittelet täällä

M-mies? Itse käyn enää harvakseltaan, kun on kaikkea muuta tekemistä.
6241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Montako trollia siul on?

Äänestä

Välillä tulee käytyä jos jää aikaa. Tunnistitko kirjoitukseni tuolta kerro tuntomerkki ketjusta?

Äänestä
  • En tunnistanut.mitä kirjoitit?

    Äänestä

  • Tuossa ylhäällä luetumpia laatikossa se on. Oikea Mn löytää varmasti jotakin tuttua.

    Äänestä

  • käykurkkaan kirjoitti:

    Tuossa ylhäällä luetumpia laatikossa se on. Oikea Mn löytää varmasti jotakin tuttua.

    Yksi kirjoitus osui siinä ketjussa kyllä silmiini.se olisi voinut olla hänen kirjoittama..

    Äänestä

  • Kauniiden ruskeitten.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


M_naiselta_ kirjoitti:

M-mies? Itse käyn enää harvakseltaan, kun on kaikkea muuta tekemistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu