Uskaltaako Alanyaan huhtikuun lopussa?

Onko tässä keväällä Alanyaan lähtijöitä tai ollut tässä viime aikoina? Millainen meno?
6224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Totta kai uskaltaa, mutta onko siinä järkeä, on toinen kysymys.

Äänestä

Etsin matkaseuraa Alanyaan 16.4 alkaen.

Äänestä

Tarkoitat nyt varmaan lämpötiloja ? sellainen 25 alkaa olla päivisin yöllä 15-17, vettä saattaa tulla tuurista kiinni.

Äänestä

On, lämmintä jo sillon huippu paikka! Ennen käytiin Kreikassa mutta Turkki ehdottomasti parempi!!

Äänestä

Ei ei ei hirrrvrrreee mesta

Äänestä

Ei uskalla diktaattorin vuoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Turkki2017 kirjoitti:

Onko tässä keväällä Alanyaan lähtijöitä tai ollut tässä viime aikoina? Millainen meno?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu