Vaalipanelistit hakoteillä

Yks vonkuu kitarankieliä toinen uskoo jotta kauhajoki on suupohjan keskus kolmas huutaa tukiaasten perään. Voi vittu on siinä hupiukkoja ja ämmiä kerrakseen,loppu tulee kumminkin ja seinäjoki. Imasee lopukkin palvelut. Kepuille kenkää.
3268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pornokauppa puuttuu myös!

Äänestä

Me myllisläiset emme osallistu vaaleihin. Uskomme sen sijaan suoraan toimintaan.

Äänestä

Niin mekin, suoraa toimintaa. Kauhajoki, lumiukkojen kaupunki,Pihalla jo vuodesta 2012. Toinen slogan mitä kaupunki pyydellyt, Kauhajoki yrittämisen kaupunki ja yrittämiseksi aina jäänytkin. Tässäpä nämä. Vaasan kiireet taas rajoittaa kauhajokis asian ylläpitämistä,mutta hengessä mukana!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kepunrytkytulos kirjoitti:

Yks vonkuu kitarankieliä toinen uskoo jotta kauhajoki on suupohjan keskus kolmas huutaa tukiaasten perään. Voi vittu on siinä hupiukkoja ja ämmiä kerrakseen,loppu tulee kumminkin ja seinäjoki. Imasee lopukkin palvelut. Kepuille kenkää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu