Yks vonkuu kitarankieliä toinen uskoo jotta kauhajoki on suupohjan keskus kolmas huutaa tukiaasten perään. Voi vittu on siinä hupiukkoja ja ämmiä kerrakseen,loppu tulee kumminkin ja seinäjoki. Imasee lopukkin palvelut. Kepuille kenkää.
Vaalipanelistit hakoteillä
Kepunrytkytulos
3
267
Vastaukset
- peräkammarin_pena
pornokauppa puuttuu myös!
Me myllisläiset emme osallistu vaaleihin. Uskomme sen sijaan suoraan toimintaan.
- TimelitimppaYway
Niin mekin, suoraa toimintaa. Kauhajoki, lumiukkojen kaupunki,Pihalla jo vuodesta 2012. Toinen slogan mitä kaupunki pyydellyt, Kauhajoki yrittämisen kaupunki ja yrittämiseksi aina jäänytkin. Tässäpä nämä. Vaasan kiireet taas rajoittaa kauhajokis asian ylläpitämistä,mutta hengessä mukana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 62915
- 119704
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp79680Jani Wickholm on kuollut
Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm40644- 39636
- 87561
Alan pikkuhiljaa olemaan sinut
sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante110535- 38482
- 41481
- 71457