Miten uuteen Haippirinki 2:een pääsee mukaan?

Voiko joku tietokoneguru neuvoa miten uuteen Haippirinki kakkoseen pääsee mukaan? Mikä on Tor-verkko?

Minulla olisi paljon kuumaa video- ja kuvamateriaalia jaettavana.
20756
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Google auttaa. En voi paljastaa tarkkoja tietoja ettei poliisi pääse jäljille.

Äänestä

Kunnon haippia, minä liityin jo!

Äänestä
  • Muista käyttää sähköpostikommunikaatiossa aina PGP-salausta. Tekstit, videot, kuvat, kaikki armotta salattuina.

    Äänestä

Tässä helpot ohjeet!
Asenna puhelimeen whatsapp.
Valitse oikeasta yläkulmaasta symboli jossa kynä.
Valitse uusi ryhmä
Valitse jäsenet jotka haluat lisätä
Nimeä ryhmä nimellä Haippirinki 2 ja voila, olet inessä skenessä ja voit alkaa lähetellä haluamiasi kuvia ja videoita.

Ei kestä kiittää :)

Äänestä

Tavikset eivät pääse näihin julkkismiesten salaseuroihin, jossa shamppanja virtaa ja erotiikkaa tihkuu kuin Tom Cruisen leffassa "Eyes wide shut". Kun on massia ja riittävästi julkkisystäviä, niin kutsu tulee pyytämättä ja V.I.P kortti Kartanobileisiin, joissa rikkaat kohtaavat huippumalleja ja muita kaunottaria.

Äänestä
  • Jep jep, just tota sen on julkkiksen elämä Suomessa, yksistä vippipileistä toisiin ihan 24/7.

    Äänestä

Jäseniä on jo mukavasti, mutta lisääkin mahtuu jos on hyviä videoita tai kuvia tarjolla.

Äänestä
  • Mä kuvasin yhtä mun pulskaa ja partaista kaveria oven raosta, käykö sellainen video?

    Äänestä

  • ägzel kirjoitti:

    Mä kuvasin yhtä mun pulskaa ja partaista kaveria oven raosta, käykö sellainen video?

    Ei se kelpaa, pitää olla kuumia ämmiä.

    Äänestä

Haippia hei!

Äänestä

Hvä haipparit.
Lisää haippirinkejä!
Haippi on huippua'

Äänestä
  • Jees, haippia vaan! :-)

    Äänestä

Helvetin hyvää haippia Haippirinki 2:ssa... Liittykää mukaan!

Äänestä
  • Se on iltapäivälääkkeittesi aika.

    Äänestä

Haippia tosiaan, jees!

Äänestä

Witusti haippia...........!!!!

Äänestä

Kannattaa liittyä, TOSI HYVÄÄ HAIPPIA!

Äänestä
  • Miten liityn mukaan? Ohjeet, kiitos!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miten liityn mukaan? Ohjeet, kiitos!

    Se sinun pitää itse selvittää jos haluat hyvää haippia!

    Äänestä

Melkoista haippia siellä onkin... :-)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Haiphaiphaip kirjoitti:

Voiko joku tietokoneguru neuvoa miten uuteen Haippirinki kakkoseen pääsee mukaan? Mikä on Tor-verkko?

Minulla olisi paljon kuumaa video- ja kuvamateriaalia jaettavana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu