petturi naiset

Miten pettäjä voi kirkkain silmin katsoa puolisoaan silmiin?! Liian kilttejä on miehet joita vaimot/vaimokkeet kusettavat kuus nolla !! Halveksin.
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä muuta sano kyllä on omassa lähipiirissä että tiedän .siinä oma uskotavuus kärsii??

Äänestä

Älkääkä jaksaki. Olette niin kateellisia. Kuka saa ja kenelle annetaan.. Kunnon panot virkistää. Kaikkia saa vetää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minävaanNS kirjoitti:

Miten pettäjä voi kirkkain silmin katsoa puolisoaan silmiin?! Liian kilttejä on miehet joita vaimot/vaimokkeet kusettavat kuus nolla !! Halveksin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu