Facebookin parhaat valinnat

Yleensä en henk koht asioita täällä jakele, mutta nyt on pakko!

Rouva Hulda Huoleton

Munapaasto (dick fast)
Tervetuloa mukaan kaikki munapaastosta (egg fast) kiinnostuneet!

Grillikioski Vauhtinakki Karhuvuori

Vähänkäytetty.fi

Perse on auki niin että sieluun tuulee...

Klikkaa mua

i love my kids
4277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

SippiSipuli suosittelee

Tamburiini, Sisustus -ja vanhantavarankauppa.

Motor-Outlet, myymälästä edullisesti autot, mp:t, mönkijät, ajovarusteet, varaosat

Jussin Jättikirppis ,Kirpputori, Alemarket

Sannan Ruokakassi ,Helpota arkeasi - tilaa viikon ruoat ja reseptit kotiovellesi

Rekki, on uusi palvelu, jonka avulla käytettyjen vaatteiden myyminen ja ostaminen on vaivatonta, turvallista ja fiksua.

Muksukirppis ,Ilmainen kirpputori on tarkoitettu kaikille lapsiperheille!

Tori.fi on ilmainen kauppapaikka netissä.

Ilmainen ,http://www.ilmainen.tv/ sivulla kaikki parhaat netin ilmaiset

Vähänkäytetty.fi ,Ilmainen ja täysin uudenlainen käytettyjen pientavaroiden verkkokauppa

Sydänpyllyt , on paikka, jossa myydään, ostetaan ja vaihdetaan me&i vaatteita

Vadelmatarha on Suomen suurin ja monipuolisin kirppiskauppaketju.

Villada ,Laadukkaita ja eksoottisia lomahuviloita ympäri maailmaa, yksilöllistä asiakaspalvelua sekä räätälöityjä elämyspaketteja.

Nyt vittu oikeesti!
Voittoa tavoittelematon järjestö. Vituttaa, kun ihmiset eivät osaa käyttää järkeään...

Äänestä
  • Koska haluamme varmistaa että kukaan ei ota Mikkiä hetken mielijohteesta kuten meille kävi, ei Mikki ole ilmainen.

    Hinta 100€

    Tänne kaikki pikaisesti kotia etsivät eläimet, esim. lopetusuhan alla olevat tai kurjissa oloissa olevat. Ilmoittakaa avun tarvitsijoita, kiitos. Kotia Kiireellisesti Etsivät Eläimet

    Äänestä

Miä tarvisin toisen tämmösen!
Olisko kellään??

http://bit.ly/2mGQQYK

Pelastakaa Lapset ry – Rädda Barnen
Pelastakaa Lapset ry on poliittisesti ja uskonnollisesti sitoutumaton, vuonna 1922 perustettu kansalaisjärjestö, joka edistää lapsen oikeuksien toteutumista Suomessa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SippiSipuli kirjoitti:

Yleensä en henk koht asioita täällä jakele, mutta nyt on pakko!

Rouva Hulda Huoleton

Munapaasto (dick fast)
Tervetuloa mukaan kaikki munapaastosta (egg fast) kiinnostuneet!

Grillikioski Vauhtinakki Karhuvuori

Vähänkäytetty.fi

Perse on auki niin että sieluun tuulee...

Klikkaa mua

i love my kids

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu