Nyt kun AIDS on palstalta lähtenyt, ajattelin aloittaa keskustelun muistakin "ex-palstalaisista." Eli keitä palstan jättäneitä henkilöitä teille on painunut mieleen?
Vastaukset 7
Todellakin täältä on lähtenyt väkeä paljonkin pois ja tuntuu, ettei täällä ole yhtään ihmisiä.
En nyt osaa sanoa joitakin tiettyä henkilöä, joka olisi jäänyt muistiin, mutta on niitä ollut niin hyvässä kuin pahassakin.Eniten ikävöin ErNua ja pieceä.
Sekä tietysti Nassea, koska hän on poissa lopullisesti. :'(Mä palasin taas. Oli työkokeilu mutta olin liian viisas työhön.
Eniten negatiivisessa mielessä surullisenkuuluisa Lolihentai
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Harmittaa kun en saa edes tietää
miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää831239Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va401178Teköäly löytää teidät
Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani200858Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai252842- 41810
- 72797
Miesten vs naisten älykkyys
Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br227786- 108724
- 60689
- 49608