Olen miettinyt vuosia mikä elokuvan nimi oli, jonka näin joskus pienenä. En muista näyttelijöiden nimiä, enkä elokuvan nimeä, mutta juoni on jäänyt jotenkin mieleen. Elokuva on luultavasti tehty joskus 70-90 lukujen välissä.
Elokuva kertoi asunnottomista teineistä, eräs näistä teineistä kävi juttelemassa terapeutille. Erityisesti on jäänyt mieleen kohtaus, jossa terapeutti kysyy teiniltä hänen kädessä olevasta tatuoinnistaan ja tämä teini vastaa hänen isänsä tehneen sen hänelle syntymäpäivälahjaksi. Hämärän muistikuvan mukaan elokuva päättyy jonkinlaiseen ampumiseen linja-autoasemalla.
Tosiaan aikamoista hakuammuntaa tämä, mutta eihän sitä koskaan tiedä vaikka natsaisi. Kiitos jo etukäteen.
Elokuvan nimi hukassa! Amerikkalainen elokuva!
Osaisikohanjokuauttaa
0
171
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k542409Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖281759Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt701434Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2381320- 1191154
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.13990Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11963vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23948- 68933
- 59856