Neitsyyden menettäminen

entiiiiiä

Mikä olisi paras asento ekalle kerralle?
-N21

11

1167

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Entinen_Prinsessa

      Mä sanoisin, että neitsyys kannattaa menettää yksin kotona, omassa sängyssä, kortsullä päällystetylle tuorekurkulle selällään maaten.

    • Oman kokemuksen mukaan lähetyssaarnaaja on miellyttävä asento ekalle kerralle. Tuntee että mies on lähellä ja turvana vaikka sattuisikin.

      • entiiiiä

        Tänään lähtee :)
        -N21


      • kalvopois

        Hei
        mielenkiinnolla odotan kuinka kävi??Sattuiko ? vai lupsahtiko sisään helpostikin?
        jos "lähti" niin tervetuloa Naiseuden ihanaan maailmaan...nauti


      • entiiiiä

        Hieman sattui alussa, mutta kipu helpotti sitten alun jälkeen. Näin jälkikäteen on paikat tosi hellinä. Olin kuulemma tosi tiukka...
        -N21


    • grrge

      Millaiset fiilikset jälkeenpäin?
      Kuinka kauan miehesi kesti yhdynnässä?

      • entiiiä

        Jäi tosi hyvä fiilis :) Käytettiin esileikkeihin tosi paljon aikaa, joten ei haitannut vaikka itse yhdynnässä mies kesti vain muutaman minuutin. Mun alapään tiukkuus tuntui kuulemma "liian hyvältä".
        -N21


    • grrge

      KIva kuulla että kaikki sujui mukavasti ja ekasta kerrasta jäi hyvä muisto.

    • seon_siinä

      Nainen selällään ja toinen jalkapohja miehen olkapäätä vasten.

    • 17cm

      Me joskus eka kerta tehtiin tyttöystäväni kanssa sillei että menin selälleen tappi pystyssä ja muija sitten siihen ratsastus-asentoon. Sai itse mennä omaan tahtiinsa alaspäin, koska hänelläkin tiukka alkuun vaikka olikin aika kuumana jo. Ja kun hetken tunnusteltuaan istui jo koko varren mitalla ja alkoi siinä nousta ja laskee aika kovalla tahdilla, enhän minä kauaa kestänyt kun otin lantioista kiinni ja vedin itseeni vasten ja lauksein sisään täyttäen Sulttaanin ja muijakin siinä hieman värisi kun kertoi tunteneensa kun penis sykki ja nyki sisällä.

    • Vatsallaan

      Jos mies on kokeneempi niin yksi hyvä asento on vatsallaan maaten, helppo rentoutua ja mies voi nautiskella kun työntyy takaapäin.

    Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      257
      4590
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      131
      2993
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2762
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      75
      1749
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1594
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1493
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      55
      1334
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      93
      1245
    9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      208
      1116
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1109
    Aihe