Nähdäänkö tänään?

Ihan ohimennen, vaihdetaan muutama sana ja samalla uppoan taas sun silmiis ja hymyyn :) Sillä jaksaa taas tovin elämää eteenpäin :) n=>m
3333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nyt ei kerkeä kun on pieni keikka tulossa

Äänestä

En voisi vastustaa sinua.

Joku vetovoima on.

Jotain samanlaista hänessä. Se on jännä tunne kun tapaa sellaisen jonka aistii ja tuntee vaikkei. Sanaton yhteys. :)

Äänestä
  • Kylläkylläkyllä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sunshineofmylife kirjoitti:

Ihan ohimennen, vaihdetaan muutama sana ja samalla uppoan taas sun silmiis ja hymyyn :) Sillä jaksaa taas tovin elämää eteenpäin :) n=>m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu