Minun ongelma on

että olen pettynyt miehiin. Kaikki järjestäen samanlaisia muna ojossa muijien perässä spermat roiskuen juoksevia kaakattavia kanoja!

Nyrkit ojossa uhitellaan muijille uskollisuutta vaatien mutta itsellä sutinaa koko ajan muiden kanssa ja riitoja sekä epäluuloja toista kohtaa ratkaistaan roiskimalla muna ojossa spermaa joka tytön koloon.

Siitä rikkeestä syytetään toista osapuolta kun luullaan että toinen on yhtä typerä käytöksinen kuin itse on.

Miehet pitäisi kaikki polttaa ja haudata heti
12374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Haudataan ensin ja poltetaan vasta sitten, siitäpähän saavat sitten kun kerran olevat muna ojossa spermaa roiskien joka tytön koloon.
Myös ongelmallinen aloittaja ja kolotytöt samaan kuoppaan, niin ongelma loppuu.

Äänestä
  • Minusta miehet ovat täysin turha sukupuoli. Heikompi ja heille ei mitään tekoa ole. Voivat kuolla pois

    Äänestä

Mä veikkaan että se johtuu siitä että levittelet haarojasi aika vapaasti näille mulkvisteille ja sen jälkeen syyttelet muita miehiä kun mulkvistit eivät tyydy yhteen huoraan.

lakkaa olemasta huora niin sulla on mahdollisuus oikeisiin miehiin, ehkä.

Äänestä
  • En ole harrastanut mitään seksuaalista toimintaa useaan vuoteen kuin yhden ihmisen kanssa. Sen johon rakastunut

    Hän taasen jakanut mitä anteliainmin kaikki nämä vuodet muille tunteistani välittämättä.

    Mitäpä se hänestä kertookaan?

    Äänestä

  • sitä että sinulla ei ole pokkaa ottaa ja jättää.. Et ole siis koskaan kasvanut itse, vaan olet aina kasvanut muiden kautta ja joutunut pettymään. Opi ensin elämään itsesi kanssa, ennen kuin alat suhteisiin.

    Äänestä

  • Onneksi jätin kun se munan jakari taas keksi syyn lähtee jakamaan. Sillä niitä syitä riittää miksi muita muijia pitää munalla nuijia. Eikä tuo lopu

    Äänestä

Pettynyt? Et kai miksi ihmeessä? Aina miehet ottavat kakkosta kun vain tilaisuuden saavat. Mitä pitempi liitto sen paremmin virastot seksi vetää. Raukkamsisuuttaan eivät eroa tai kerro. Kun kiinni jäävät käräyttäen niin nuo puolisot niin ymmärtävät ja antavat anteeksi. Mies jatkaa salaa edelleen. Tuo kakkonen alistuu siihen kun hänkin uskoo sen kaiken ettei erota voi ja ei voi rakkauttaan jättää. Ollaan sitten salassa. Puoliso jatkaa ylväänä ja tietämättömänä muiden tietäessä asian . Kaikki näyttelee todella hyvin ja upeasti osansa. Kakkonen ei uskalla käräyttää kun pelkää yksin jäämistä. Puoliso ei uskalla kyseenalaistaa toista koska sekin pelkää jotain. Ukkomies nai ja nauttii tilanteesta. Vieläkö ihmettelet kuka pettyy ja mihin?

Äänestä

Vähän saman suuntaista kokemusta täälläkin! Muna ojossa todellakin menevät heti kun joku akka näyttää vihreää valoa, siinä ei kauaa nokka tuhise! Ja toista sitten syytellään nyrkit ojossa! Pitäisi pysytellä kiltisti äijän kyrvän ja nyrkin välissä! Itse saa kyllä touhuilla vapaasti, mutta naisen tulisi elää herran nuhteessa

Äänestä

Hyvät ystävälliset naiset.Älkää yleistäkö on joukossa kunnollisiakin miehiä,samoin kuin on olemassa myös kunnollisia naisia.
Ei kaikilla ole aivot jalkovälissä.

Äänestä

Sitä saa mitä tilaa. Jotkut naiset tuntuvat olevan jatkuvasti erinäisten renttujen perään ja pettyvät joka kerta.

Se rakkauttaan kovaan ääneen vannova ja ummetlammet lepertelevä voi tehdä niin muillekin naisille. Se hiljaisempi ja huomaamattomampi puolestaan saattaisi välittää oikeasti.

Eräskin nainen valitteli, kuinka nykyään ei ole kunnollisia miehiä vaan juovat vaan ja ties mitä kaikkee. Aika outoa,kun tiedän todella paljon raittiita ja kunnollisia yksinäisiä miehiä.

Äänestä

Rasististista puhetta koko ketju!

Äänestä

En lukenu otsikkoo enemmän mut saisko pilluu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pettynytliianusein kirjoitti:

että olen pettynyt miehiin. Kaikki järjestäen samanlaisia muna ojossa muijien perässä spermat roiskuen juoksevia kaakattavia kanoja!

Nyrkit ojossa uhitellaan muijille uskollisuutta vaatien mutta itsellä sutinaa koko ajan muiden kanssa ja riitoja sekä epäluuloja toista kohtaa ratkaistaan roiskimalla muna ojossa spermaa joka tytön koloon.

Siitä rikkeestä syytetään toista osapuolta kun luullaan että toinen on yhtä typerä käytöksinen kuin itse on.

Miehet pitäisi kaikki polttaa ja haudata heti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu