"Tasa-arvoinen avioliittolaki luo turvaa."
Sivuilla 4-5 laaja juttu lesboparista.
Onneksi lopetin jo kauan sitten KMV-lehden tilauksen. Ei tarvitse tuollaista SAASTAA lukea.
Nyt tuli lahjatilaus tuttavan tilaamana.
KMV-lehti 13.3.2017
5
278
Vastaukset
- gaybiei
Ei vitt.. mitä menoo,mitä mieltä ehdokkaat ?
- Kannustaja
Toivottavasti kaikki ryhtyvät KMV-lehden tilausboikottiin.
- Kalle.Vilppulasta
Oli tuo juttu kyllä säälittävää homojen ja lesbojen sekä kristillisen avioliiton IRVIKUVAN mainostamista.
KMV = törkeä lehti! - Einari.S
Melkoista homopumppausta KMV-lehdeltä!
- sano.ei.lutherille
Mua ei asia kiinnosta, mutta jos hautausmaalle roiskutaisi muutamaan kohtaa vettä, missä on hiekka näkyvissä, niin siinä olisi oiva luistelurata, joka aamu.
Toinen vaihtoehto on, että luterilaiset työttömät velvoitettaisiin ansiosidonnaisen menettämisen uhalla napsuttamaan jäät pois petkeleillä. Tämä olisi reilua, kun kerran luterilaisilla on eri oikeuden ansiosidonnaiseen, kuin muilla kristityillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 694347
- 664022
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1143853SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p753204- 863142
- 632387
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.621776SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2151242Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1281233Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411225