sun lähellä on sähköä ja sinistä hohdetta. Äänesi houkuttelee. Tunnen katseesi ja näen että ihmettelet myös. Kaikki katoaa, enkä saa henkeä. En uskalla koskettaa, tiedän jo mihin se johtaa.
Miksi haluan vain sut
värejäsekaisin
8549
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kenelle viestisi?
Miehelle, joka ei tasan täällä käy. Eikä minunkaan pitäisi. Kunhan puran tuntemuksiani. Miksihän joissain sitä sähköä on ja toisissa taas ei löydy etsimälläkään.
Niin se vaan on...samaa olen miettinyt itsekkin. Mukavia naisia on vaikka kuinka paljon, mutta sitä "sähköä" tuntee todella harvoin.
Kovin lohduttavaa että joku muukin huomannut saman asian. Mieletön halu koskettaa ja katsoa saako sähköiskun, tai jotain muuta
Harvoin se iskee kohdalle se "sähköinen tunne". Näin miehenä sanoisin että silloin pitää iskeä kiinni, teki sen aloitteen mies tai nainen, muuten kaduttaa.
Salama iskee ja kaikki muuttuu.
https://www.youtube.com/watch?v=B9FzVhw8_bY
c
https://www.youtube.com/watch?v=p4zluA60hjs
---