Haippirinki 2 toiminnassa!!!

Haippirinki 2 on saavuttanut kovan suosion, tervetuloa Tor-verkkoon!
10354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Paneeko akseli siellä majsan kulahtanutta fjöösaa....

Äänestä
  • En voi paljastaa ketkä kuuluvat Haippirinki Kakkoseen.

    Äänestä

Helvetin hyvää haippia, tulkaa mukaan!

Äänestä

Hahahahahahaahhaaa!!!

Äänestä

Taitaa tulla lisää käräjäkeikkoja,kuka joutuu maksamaan akoille tällä kertaa.

Äänestä
  • Tor-verkossa poliisi ei pysty saamaan selville keitä me "haipparit" olemme! :-)

    Äänestä

On tosi mahtihaippia, kiitos Trevor!

Äänestä
  • Kiitos.

    Äänestä

Kjäh kjäh kjääääää

Äänestä

Kiitos kaikille jäsenillemme, ja lisää mahtuu mukaan, tervetuloa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Trevor_Byron kirjoitti:

Haippirinki 2 on saavuttanut kovan suosion, tervetuloa Tor-verkkoon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu