Päävirta katkasia 2 akkuun

5144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tämmönen löyty, mutta en ymmärrä piirustusta
http://188.65.140.222/adeona-file/2288649/fi/master?1389792040

Äänestä

Mitäs tuossa erikoista, laitetaan johtoihin kaapelikengät päihin ja pyöritellään mutterit päälle.

Äänestä

Paitsi että kyseinen tuote ei ole sallittu venekäyttöön (siis jos se sellaiseen oli tarkoitus laittaa) vaan on "kuivan maan" asennustuote

Äänestä

Tämä tulee talon sisälle ohjaamaan 24v kahteen kohteen ohjausta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TILATTU kirjoitti:

Kuinkas tämmönen kytketään ?
http://maritimshops.fi/fi/tuote/93388077/9514801054/paavirtakytk-1-2-off-both/45608826/1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu