Sä saat kangistumaan

pelkkä ajatuskin sinusta vähissä vaatteissa kuten silloin olit töissäsi, saa vieläkin kävelyni kankeaksi . . .

miten kanssasi pääsisin suhteeseen?
5274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no kun nukahdat uudelleen.

Äänestä

päivää, työtä tai mitään muutakaan etteikö tekisi mutkiesi imeskelyä mieli

Äänestä

missä töissä olin? mitä tein?

Äänestä

Olen ollut kyllä, mutta vain työhuoneessasi.

Äänestä

onhan tuo strippaus aika hikistä puuhaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helpotakävelyäni kirjoitti:

pelkkä ajatuskin sinusta vähissä vaatteissa kuten silloin olit töissäsi, saa vieläkin kävelyni kankeaksi . . .

miten kanssasi pääsisin suhteeseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu