Kepun pää-äänenkannattaja

496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

YLE:n Atte "Sensuuri" Jääskeläinen väheksyy JSN:n langettavaa päätöstä, koska se tuli YLE:n osalta äänestystuloksella 6-6 , pj:n äänen ratkaistessa.

Ja jos päätös olisi ollut 6-6 äänestystuloksen jälkeen vapauttava, niin Jääskeläinen olisi silloinkin tietysti moittinut ja vähätellyt päätöstä, koska se tuli tasatuloksella pj:n äänen ratkaistessa?

EI muuta kuin kengän kuva Aten persauksiin.

Äänestä

Viher-punikin mukaan tasatulos 6-6 on yksimielinen.

Äänestä

Laaninen opettanut ne hyvin, kohta on menoi kuin Liperin ja Kostamuksen kunnanvaltuustoissa, Sipilän ja Putinin totuus on ehdoton.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


älääänestäkepua kirjoitti:

http://www.kaleva.fi/uutiset/kotimaa/jsnn-puheenjohtaja-pitaa-suomenmaan-vihjailuja-asiattomina-ja-virheellisina/755231/


Tollo, tollompi, kepulainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu