Ois vaan pysynyt Daewoona.Kyllä siihen voi luottaa,hyviä autoja,toisin kuin Letukat.Suomen oloissa toimii varmasti luotettavammin kuin amerikkalaiset.Toivottavasti eivät mene tekniikkaa räpläämään.Tehkööt amerikkalaiset lentotukialuksia.
Daewoon merkki
3
971
Vastaukset
- JonR
Suomen olot? Joo mun Firebird kylläkin käynnistyy ongelmitta 20 asteen pakkasessa ilman lohkolämmitintä seisottuaan viikon et se niistä suomen oloista, suuremmissa pakkasissa ei ole päässyt kokeilemaan eikä pahemmin viitsi yrittääkkään, Hävettää että myyvät niitä peltipurkkeja Chevyn nimellä
- Kalju
Se on hemmetin hyvä,että lähtee käyntiin.
Eipä niillä paljon muuta teekkää,varsinkaan Suomen oloissa ja etenkin talvella.
Missähän ne Letukkaleksat mahtaa olla silloin kun Subarulla ajelaan? - JonR
Kalju kirjoitti:
Se on hemmetin hyvä,että lähtee käyntiin.
Eipä niillä paljon muuta teekkää,varsinkaan Suomen oloissa ja etenkin talvella.
Missähän ne Letukkaleksat mahtaa olla silloin kun Subarulla ajelaan?Kyllä sillä ajaakin, ihan yhtä hyvin kuin jollain muullakin takaveto autolla, selvähän se että etuveto on talvella parempi, mut omapa on asiani millä ajan, ei siitä muiden pitäis hermoa ottaa, miksihän noita amerikkalaisia autoja niin vihataan vaikka on omistajan oma asia miten se toimii. On vaan tullut noita vääriä käsityksiä usa-autoista ja niitähän on turha yrittää muuttaa joten, antaa olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997770- 1075587
- 2754851
- 494773
- 743527
- 502818
- 582497
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222448Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292392- 412264