Urheilun radioilta

Kritiikkiä

28.3.2017 urheilun radioilta, no kuunteleeko painikansa nyt hiljaa tyytyväisenä radioiltaa ja myhäilee että meillä kaikki hyvin, hameskangasmiehet eivät uskalla kommentoida vaan puhutaan sitten seljän takana ettei mulle tai jälkikasvulle vaan mitään pahaa. Uskaltaako kukaan nostaa kissaa pöydälle ja sanoa totuutta. Mielenkiintoista !?

4

362

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mielenkiintoistajuu

      Mikäs se totuus sit niinku on ?

    • urkkijax

      Kritiikkiä on näköjään tyyppi joka osaa vain antaa kritiikkiä! Tule esiin ja kerro mitä pitää tehdä, koska tiedät totuuden. Olet sen tason hölmö, että mahtaa olla omat asiat sillä mallilla, että konkurssi on ovella ja sossu hoitaa. Tässä kritiikkiä.

      • Kritiikkiä

        No ensiksikin omat asiat että ei nyt konkurssi aivan ovella ole ja sen verran vuodessa maksan kyllä veroja että säkin pystyt siellä sossussa käymään, rikas en ole mutta jos luokitellaan köyhäksi mutta en ole kipeä, katos kun on niitä joiden suupielet on aivan ruskeana kuulutko itse niihin. Niin ja ensimmäinen totuus tietenkin löytyy painiliiton sivuilta etsi sieltä vai pitääkö piirtää ennen kuin ymmärrät


    • oik

      Suomen paini nousee edellisten päävalmentajien kaivamasta kuopasta vain HYVÄLLÄ ulkomaalaisella valmentajalla ,nykyinen jatkaa edeltäjiensä kaivamaa kuoppaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      125
      6610
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      54
      5672
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      79
      4426
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      86
      4309
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      104
      4081
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      84
      1446
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      81
      1257
    8. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      337
      1253
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      16
      1210
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      35
      978
    Aihe