Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seinäjoella hyvä paikka

Seinäjoella, Rytmikorjaamolla on päivisin hyvä glory hole paikka isossa vessassa, jossa voi anonyyminä salaa. Rytmis on aukia ark. klo 8-16 ja muulloinkin jos tapahtumia.
Glory hole on kiimanen juttu.
5252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Älä nyt jaksa mainostaa, eiköhän tuon jo koko suomi ole ymmärtänyt.

Äänestä

torstaina 6.4 rytmiksellä imen klo 11,00,oisko imettäjiä

Äänestä
  • Sopii to klo 11.00 Olen 34v 181-84-18/4 vers kaapissa. En feikki

    Äänestä

  • joo,voin imee tyhjäxs

    Äänestä

Tuli käytyä tänään itse tuo toteamassa, joo kyl on siisti hole siellä. Muuten oli kyllä hiljaista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


KiimanenJuttu kirjoitti:

Seinäjoella, Rytmikorjaamolla on päivisin hyvä glory hole paikka isossa vessassa, jossa voi anonyyminä salaa. Rytmis on aukia ark. klo 8-16 ja muulloinkin jos tapahtumia.
Glory hole on kiimanen juttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu