Kevythomoilu kiihottaa

perus-isä

Niin sellaista pikku juttua vaan miesten kesken, runkkailua, suihin ottoa ja kalujen koittelua, se kiihottaa, ei mitään kovaa homoilua, suuteluita perspanoja ym.

34

1449

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nössöhomo

      Anteeksi, jäi lääkkeet ottamatta, ANTEEKSI!!!

    • buahaaah

      Löylykauhaa vaan persiisiin, homo.
      Buahahaaaaaa!!!

    • uuuuhhhhjjjjj

      Varmaan viituttaaaaaaa
      Työnnä löylykauha persiisiin, homo.
      Kaappihomo!!!!

    • oijeeeehh

      Nössö homo, uuuh vituttaako nössö.
      Lykkää löylykauhaa syvemmälle.
      Uuuuuhh huh jeeeh

    • Me oltiin tuttava pariskunnan kanssa mökillä. Saunottiin kännissä purukalla. Naiset yllytti toisen pariskunnan miestä. Lopulta se otti multa suihin.

      • Rakas Aaahahaaa
        Tällä kertaa vain suikkiin.


    • juuuffhhhaa

      Lykkää löylykauhan varsi sille persiisiin.
      Uuuuihhvjjjuuuh

    • marttih

      Miestissiä olisi mukava lutkuttaa, samoin palleja imeskellä.

      • Buuaahaa

        Ja työntää löylykauha perseeseen feikki homo


    • uujjjjhhbaa

      Älä rupea omimaan toisten juttui, vaan lykkää löylykauhaa syvemmälle, homo runkkari, muahaaahaaa

    • juhnusss

      HALUAA kokeilla !!!!!!!

    • 17-5

      No nuorten miesten saunailloissa usein tapahtuukin tällaista kimpparunkkaamista porukalla pienessä maistissa ja muuta vartalon hierontaa eli Body/Muscle worship tyyppista kanssakäymistä.

      Tällaisista löytyy runsaasti videoita Body worship ja Muscle worship hakusanoilla.

    • 8-9
      • Runkkuapina

        No joo. Tykkään!


      • 17-5

      • Mr_MuscleMan
        Runkkuapina kirjoitti:

        No joo. Tykkään!

        Tollasta tulee joskus tehtyä kun käydään neljän noin 25v jätkän porukalla pelaamassa sählyä liikuntahallilla. Parin tunnin pelaamisen jälkeen käydään suihkussa ja siinä samalla kun ollaan alaasti niin pukuhuoneen kokovartalopeilin edessä ollaan tehty tuota.

        Täsä pidempi versio samasta videosta.
        Mr. MuscleMan - Worshiping Trio
        https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=1742790880


      • TotuusSaunasta
        Runkkuapina kirjoitti:

        No joo. Tykkään!

        Kunpa ne lukuisat tyttöystävät ja vaimokkeet tietäisivätkin mitä todellisuudessa tapahtuu kun heidän poikaystävä sanoo menevänsä kaveriporukalla saunomaan ja viettämään saunailtaa! ;)


      • Mr_MuscleMan

        Vielä tuosta sählynpeluusta.

        Liikuntahallilla on neljä pukuhuonetta joista me yleensä me valitaan käytävän viimeinen huone jotta saadaan olla rauhassa.

        Ensiksi tietenkin lukitaan pukuhuoneen käytävän puoleinen ovi ettei seuraavana vuoroon tulevat vahingossa käytä sitä ja kun ollaan pelattu niin pukuhuoneeseen palattuamme lukitaan myös hallin puoleinen ovi.

        Sen jälkeen vietämme porukalla suihkussa ainakin 15-20min jolloin seuraavat vuorolaiset ovat jo tulleet hallille ja aloittaneet pelinsä.
        Samalla kun hallin puolelta kuuluu pallonpompottelua ja huutoja, niin me suihkunmärkinä seisomme pukuhuoneen puolella kokovartalopeilin edessä edellisen videon tapaan.


      • joopatis

        Kyllä on pojalla mielikuvitusta ja fantasiat kohdillaan. Katso vaan lisää tuota pornoa ja laita naapureidenkin ovet kaikki lukkoon=D


      • kokokokokoko9
        TotuusSaunasta kirjoitti:

        Kunpa ne lukuisat tyttöystävät ja vaimokkeet tietäisivätkin mitä todellisuudessa tapahtuu kun heidän poikaystävä sanoo menevänsä kaveriporukalla saunomaan ja viettämään saunailtaa! ;)

        Kevythomoilua. Hanki joku harrastus ja anna mielikuvituksellesi oikeasti mahdollisuus.


    • Runkkuapina

      Tykkäisin, vaikka löylykauha persiessä...

    • anttilanampaisema

      Ai jaa että saunassa käydään runkattavana vais nii

    • voivoivo

      Kumpa naiset edes aavistaisi mitä miesten päissä pyörii.
      Itse ukkomies, mutta nuorten kollien kiimaset kullit jatkuvasi mielessä. Jokusen kerran saanut spermaa vanhemmalta( ikäiseltäni) mieheltä tuolla reissussa luonossa, mutta nuori kiimakyrpä hakusessa, kyllä pitäisin hyvänä.

    • kerrokerro

      Millaisia hyväilyjuttuja Sulla olisi tarjota

    • karvarinta.bi

      Vaikka aamulla runkkasin ensikerran tälle viikolle isotissiselle keikistelijälle, niin silti miehet ja kyrvät pyörii jatkuvasti mielessä.

      Vielä joskus käyn noilla miesten luontopaikoilla, ja otan toiselta suihin, niin sittenhän sekin on koettu.

    • Entinenukm

      Olkaa homoja ihan avoimesti. Mitä helvettiä sitä salailemaan! One life..

    • karvarinta.bi

      Liian sulkeutunut yhteiskunta, ei voi olla avoimesti pienellä paikkakunnalla miehiin menevä, toki vittukin kiinnostaa, sen päällä maattu jo jokunen vuosikymmen.

      On niin paljon pelissä tällä ikää ,ett on parempi imeä vaimolta salaa sitä kyrpää, ties vaikka hänkin nuolee vittua salaa minulta, vitun saanti on ainakin omalta kohdaltani loppunut jo muutama vuosi sitten, ja nyt mennään kädellä ja toivottavasti rohkenen tarjota joillekkin sinänsä isoa aisaani, jotka ovat näistä samoista asioista kiinnostuneet.

    • v-i-t-tukiion

      Vittu mitä miehiä nykyään maailma keksii ,,liikaa kattonut tv ohjelmii....Nussikaa akkoja on niitäkin vielä HOMOOOOT

    • bibibi

      Nyt kyllä kyrpä maistuisi. Hyvä seisokki itselläkin.
      Onko muita runkkupuuhissa?

    • puuhapeter

      Tekis mieli ottaa käteen ihan kovana etumus farkuis vasen puoli taskuun asti

    • puuhapeter

      Onko sulla mitä päällä varmaan munat roikkuu makeesti ja teräkunnossa varsi odottaa
      lämmintä kättä ja pian alkaa kirkas neste nousta etusormen ja peukun päihin. Tunne
      valtaa mielen ja pitää alkaa vedellä tiuhempaan tahtiin ja mihi taas syvältä tuleva
      mieskerma lentää ?

    • puuhapeter

      Onko tuoksua jo sormen päässä tuttu tuoksu ?

    • ramittt

      Joko lens

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      240
      4747
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      80
      2285
    3. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      115
      1453
    4. Mahtavaa, Trump pelasti lentäjän, Irania nöyryytettiin

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011917601.html Taas osoitus kuinka ylivertainen maa USA on Trumpin johdolla.
      Maailman menoa
      316
      907
    5. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      71
      833
    6. Keskiviikkona 8.4.2026 se tapahtuu

      Nimittäin tulevana keskiviikkona 8.4.2026 Donald Trump ilmoittaa Naton pääsihteerille että Yhdysvallat eroaa Natosta. N
      NATO
      270
      829
    7. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      112
      746
    8. Rakastin sua niin paljon ettei löydy sanoja sille tunteenpalolle mitä silloin koin

      Sellaista tunnetta ei koe kuin ehkä kerran elämässä. Tuntui, että sekoaa, että menee järjiltään. Tuntui että räjähtää si
      Ikävä
      33
      707
    9. Hitto mulla

      On sinua ikävä ihana.
      Ikävä
      38
      706
    10. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      67
      662
    Aihe