Tosi suosittu lelu on starapon, pariskuntien välisissä leikeissä. aivan uusi ulottovuus kun nainen nai miestä.
strapon on in
3
319
Vastaukset
- Strap
Meillä vaimo kun pukee sukat ja pistää strapon päällensä niin mulla kulli on pystyssä kiimasta.
Joo, mutta mistä löytää tuollaisen naisen?
- Tyydyttynytpariskunta
Täydellinen sexi on sitä kun voi ja saa tehdä toiselle mitä haluaa ja antaa toisen myös tehdä itsellesi. Avokkini antaa anaalia mulle ja hän straponilla panee mua. Välillä fistaan naistani ja täytän kaikki aukot samaan aikaan..... Meillä ei rajoitteita sexissä puoleen tai toiseen muutakuin että kumpaakaan ei samaa sukupuolta olevat tee yhtään mitään. Eli homostelut ja lepakkoluola liitelyt on ihan out.
Joskus suhitaan useita tunteja sängyssä ja tehdään just sitä mitä toinen haluu ja tykkää.
Joten uskaltautukaa suhteissanne ja nauttikaa.
Yhdenillan jutuissa tää ei tietty toimi sillä luottamus toiseen vain vapauttaa estoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291293
- 99833
- 73623
- 50557
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11471ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m148406Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30387- 25368
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174362