Istuttiin lauteilla, kokojoukkue. Se oli iso sauna. Viime kesän pääturnaus. Jos olisin nainen sanoisin että jätkät näyttää hyvältä alasti. Valmentaja pauhas niille. Sille voitto oli tärkeempi kuin pojille. Niitä kiinnosti enemmän seksi vieraalla paikkakunnalla.
En muista miten tai missä välissä mutta jotenkin se sopi siihen valmentajan puheen väliin.
Mutta mä sanoin että kaikki menee sitten ajoissa nukkumaan. Jos joku pelkää et sen kivekset räjähtää ellei pääse tyhjentämään niitä johonkin paikalliseen niin tulee mun luokse niin mä voin imee pussit tyhjiksi. Sen jälkeen kiveksetkin on ihan rusinoita vaan.
Se oli ihan normaali seksistinen heitto. Ei sen kummempaa.
Joukkueen huoltaja
1
385
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 62915
- 119714
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp80698Jani Wickholm on kuollut
Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm45656- 39636
- 87571
Alan pikkuhiljaa olemaan sinut
sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante111543- 38492
- 41481
- 72463