Niin onko täällä vaaka naisia? Minun mielestäni vaaka naiset on parhaita.
Onko täällä vaaka naisia?
ttt86
13301
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Täälä yks Vaaka-nainen.Kerrohan miks Vaaka-naiset on parhaita?
suomen jääkiekkoleijonissa on vaakanainen, kertoo jengin tason.
ei hitsi, olikse sittenkin savinainen? no samma här.
Täälläkin yksi vaakanainen, 39-vuotias. Mikä meissä on niin hienoa?
Ei mikään.
Itelleni tulee mieleen se että on helppo keskustella ja hieman mukavuudenhaluisia:)
Vaaka-naisella jää elämä elämättä, kun pohtii asioiden hyviä ja huonoja puolia liian pitkään ja monesti jää päätökset tekemättäkin. Vanhemmiten piirre korostuu, kuten muutkin ihmisten huonot piirteet yleensä.
Olen huomannut hänessä saman piirteen. Hän osaa kyllä heittäytyä tilanteeseen kuin tilanteeseen mutta vetäytyy helposti kun sortuu kotvan kuluttua ajattelemaan järjellään. Harmittaa näin miehen näkökulmasta. Sellaisiako ne kaikki vaakanaiset, kehno itsetunto? Kauniita kuitenkin ;)
tää ei varmaan ollut hänelle, mutta kyseessä olevan tilanne ei ole ihan tuollainen, koska hän on joutunut kokemaan vaikeita asioita viime vuosina sekä yksityis- että työelämässä, koska on tehty jotain sellaista mitä ei olisi koskaan sanut tehdä ja silloin kun tällainen tilanne jatkuu kauan se ei voi olla vaikuttamatta henkiseen tasapinoon ja jos mieliala on kauan ollut alavireinen ei silloin jaksa alkaa mitään uusia juttuja ja tilanne voi olla se että minkäänlaista muutosta ei hänen yksityiselämässään tule tapahtumaan jos sellainen toimista vielä jatkuu mikä saa hänet voimaan huonosti jatkuvasti, hän ei koskaan tule hyväksymään sitä että joutuu aina uudestaan kaikenlaisen epämääräisyyden ja epämääräisen tiedonjakamisen kohteena olemaan, eli nyt muiden on ymmärrettävä tämä ja oltava hiljaa ja mitään "auttamista" ei enää tarvita, koska niin kauan kuin se jatkuu hän tarvitsee pelkästään yksin olemista että jaksaa jotenkin pysyä kunnossa
Joku selkeästi haluaakin tätä. Hajottaa ja hallita.
Ei oo kun jellona.
Vaikeita, ailahtelevia, itsepäisiäkin. Kauneudentajuisia, iloisia, empaattisia
Taitaa aloittaja kaivata vaaka-asennossa viihtyviä naisia.
Kävisikö neitsyt?
Entä lahna...eikun kalat?