Katsoin hetken tv 7 plussan 5-vuotis juhlien loppuhuipennusta. Mikä ihme siinä on, että pitää huutaa, vaikka mikrofonit on keksitty? Ja esiintyjän kiljuessa estradilla, yleisö tekopyhästi hymyilee penkissään. Mielipuolisen näköistä menoa. Ja välillä tietty kerjätään lahjoituksia, siinä lienee se pääpointti.
Tv7plus täytti vuosia
lisääköhuutouskoa
3
194
Vastaukset
- Lissää.löylyä
Jess! On komiaa seurata sekopäistä älämölöä. Siinä mieli rauhoittuu, kun huomaa, ettei se oma pää sittenkään ole lainkaan huonossa kunnossa.
Harmi vaan, kun tuo plussa taitaapi olla maksullinen kanava.- taitaapiollataiei
TV7 Plus kanava EI OLE MAKSULLINEN kanava
TV7 Plus kanava on maksuton nettikanava. - ilmaistaplussaa
TV7Plus-kavava = I L M A I N E N nettitv
Suunnattu nuorille !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain32112004Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15611117Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2666466Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2395273Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1813737- 1743568
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin542581Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3292010Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov121854Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1091849