Kesä tulossa... mistä löydätte dogging seuraa ja miten juttu pitää sopia tai järjestää ?
Dogging harrastajat !
Ensi_kertalainen
13954
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Netistä, keskustelupalstoilta löytyy. Mutta kannattaa olla varovainen, siellä on jos jonkinlaista hörhöä.
Naisen on helppo löytää dogging seuraa netistä, miehille se on arpomista. Voi onnistaakin, kunhan rohkeasti yrittää.
Miltä sivuilta netistä voisi etsiä dogging kontakteja ?
Voi herra jestas. Oletko noin saamaton vaiko vain teeskentelet! Netti täynnä kaikenlaisia yhteisöjä ja treffisaitteja ja sinä vielä ihmettelet, että mistä kontakteja1
Niin onkin, mutta mikä on helpoin ja luotettavin ? Sitä kait tuossa kyseltiin ?
Ihan mikä treffisaitti tahansa.
https://www.grafetee.com/api/2/story/image/97585805
Minä doggaan huomenna lohjalla.tervetuloa mukaan
Missäpäin lohjaa ?
Toi tommenen on hauska tapahtumakarttakartta. Olen laittanut sinne moniia paikkoja. Mutta tuskinpa siellä koskaan ketään on ollut touhuilemassa, "kuntoilijoita" sitäkin enemmän. Mutta lenkkeily tekee hyvää!
Meitä koiraharrastajia tapaa helpoimmin koirapuistoissa. Rohkeasti vaan juttelemaan vaikka ei omaa koiraa olisikaan.
Onko jokin rotu erityisesti sinun suosikkisi? Vai pidätkö kaikista koirista?
Ymmärrä huumorisi:) Mutta jos aihe kiiostaa-laita ysäri,,Arvaat kai e-postii..Voisimme keskustella myös koirista ja harrastuksista iiden kanssa:)
Tinder on hyvä, mutta siinä ei tuo anonyymisyys säily. Joskus Iskuri oli ihan kelpo, nyt sieltä harvemmin löytää mitään asiallista. Suomi 24 myös, tietyin varauksin.
Netistä pitää etsiä ja puhelimessa sopia. Meillä mies sopii paikan ja ajan, minä en kehtaa tai osaa puhua. Ja kun etsimme miesseuraa, niin jotenkin tuo asia on miesten kesken helpompi. Yleensä puistossa on hyvä tavata. Ja etukäteen sopia joku tuntomerkki ja se, että käytetään kondomia. Ja tavatessa on tietenkin vielä mahdollisuus perua juttu. Meillä mies vie minut sovittuun paikkaan huomattavasti sovittua aikaa aikaisemmin ja jää itse johonkin lähettyville kaiken varalta. Mulla on kännykkä mukana ja soitan miehelleni ja jätän sen taskuuni auki tuon jutun ajaksi. Ei kannata olla kovin ronkeli tapaamisen kohteen suhteen. Voi sitä kerran paneskella vähän huonommankin panon. Seksikästä päälle ja kyllä se siitä.