Mutta jos ollaan

Vaan ystäviä? Ei paineita tai velvollisuuksia kellekkään :)
3325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sopii minulle, kunhan saisin olla edes jollain tavalla joskus hänen(m) elämässä, olisin jo siitäkin iloinen ja otettu.

Äänestä

Minusta tuntuu, kun teitä molempia olen oppinut tuntemaan, että se on teille sopivin vaihtoehto. Oman sisimmän kuunteleminen on tärkeää, jos toimii toisin se aiheuttaa sisäisen ristiriidan ja pahaa oloa.

Äänestä

Mä en tiedä mut mulle tulee toisinaan kiusaus kysyä samalla erään miehen kättä vartalollani liikutellen eri puolille että saako kaverit koskee minua tänne, tänne ja tänne ja pyydän sanoon koska menee alueelle johon ei haluaisi mun miespuolisten ystävien menevän vartalollani. Sitten pyydän näyttää ihan käytännössä itse mistä alkaa hänen yksinoikeusalueet hänestä minussa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Easywayoutor kirjoitti:

Vaan ystäviä? Ei paineita tai velvollisuuksia kellekkään :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu