Ällöttää katsella, kun äijä röhöttää takki auki rippikoulupuvussa, jonka lahkeet yltävät vain puolisääreen.
Soinille uusi puku!
Täti_Moonika
14178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Vanha vasuriHomoko se siinä nyt marmattaa.
Sullehan ei kelpaa kuin nahka, kumi ja vinyyli niittien ja hakaristien kera.
Eikun takaisin kaappiin!
Kirpparilta voisi löytyä, ei tosin uutta, mutta tarpeeksi iso kuitenkin.
Soini tapasi Usan ulkoministerin polvihousut jalassa, Kiinan presidenttiä Soini tervehti vanha Millwall rätti kaulassa. Moukkamaista.
Vasurin katkeruudelle ei löydy rajoja, heh heh.
Paavohan olisi vetänyt lärvit ja oksennukset vieraan päälle!
Vasurimaista!
Päästettiinkö se Kiinan presidenttiä tervehtimään? Eikö ne siellä UM:ssä tajua, että ei sitä pystyyn nostettua sikaa ihan minne tahansa voi tuupata?
Vasurin katkeruudelle ei löydy rajoja, heh heh.
Paavohan olisi vetänyt lärvit ja oksennukset vieraan päälle!
Vasurimaista!
Timosta oli puhe, ei Paavosta.
Tosin Soinin katkeruulle ei löydy vertaa, siis et riviedustajaksi?
Milloin saadaan Soini Tanssii tähtien kanssa -kisaan? Tulisi Kanki-Kaikkosen ennätykset lyötyä, suunnasta en tiedä.
Soinilta onnistuisi mainiosti niin steppaus kuin ripaskakin! Kuten isänmaan etua ajavalta ulkoministeriltä kuuluukiin, kaikki ilmansuunnat huomioiden.
Seuraavaksi Timppa pääsee linnanjuhliin raitapuvussa??
Vasurin katkeruudelle ei löydy rajoja, heh heh.
Paavohan olisi vetänyt lärvit ja oksennukset vieraan päälle!
Vasurimaista kitinää!!
Ihan oikeassahan aloittaja on: takki ei mahdu kiinni ja housunlahkeet ulottuvat vain puolisääreen. Ei ole silmälle ilo, eikä vasureiden tai muidenkaan vika!
Soini ei edes tiedä miten päin takki on.