666 Seppo Lehto

Mikä mies tää on? Mistä sais lisää tietoa . Ei näy kyseisen herran vaalimainoksia lehdissä?!!. Ilmeisesti maahanmuuttokriitikko.
12288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ihme huutelija ukkeli, mahtaako terveiden kirjoissa olla. Eipä ihme jos olisi aloittanut tämänkin ketjun.

Äänestä

Kames Hirvisaaren kavereita. Joku puutarhuri ainakin aiemman kotisivunsa mukaan. Auttaa yksinäisiä naisia puutarhanhoidossa ja kotitöissä rahaa vastaan.

Äänestä
  • Siis James. Zeims. Ennakoiva txt.

    Äänestä

Seppo Lehto on somessa http://tampereen-kuntavaaliehdokas.blogspot.fi maahanmuuton ja islamin vastustaja. Ole sinäkin. Kuka hullu lehdissä mainostaa? Puoluerahoilla vvo:n riistämillä kiskurivuokralaisrahoilla ne demaritkin mainostaa, eivät omilla rahoillaan.

Äänestä

Äläpä unohda rikoslakia mikä maininta siinä rasismista. En suosittele huutelemaan mitään ulkomaalaisille ihan oman terveydenkin kannalta.

Äänestä

Seppo Lehto on hyvä, huumorintajuinen mies ja isänmaansa puoilesta.
Erittäin tietoinen Tampereesta ja sen historiasta,oikeistolainen.Kouluja käynyt.
Esitteli Tamperetta ja itseään videon välityksellä suorassa lähetyksessä kahtena
sunnuntaina 3tunnin lähetyksenä MV-LEHDEN videoissa.

Äänestä

Seppo ei tykkää terroristeista, eikä ahdistelijamatuista.

Äänestä
  • Niin ja rasismi sittenkö ratkaisu pelkän ihonvärin perusteella, eikös kantasuomalaisistakin jo löydy fiksuja tyyppejä varmaan sinun mielestä pedofiilit, tappajat, vaimon hakkaajat. Psykiatriseen sairaalaan teidät pitäs sulkea.

    Äänestä

sepo on fiksu mies se tietää miten Suomi laitetaan kuntoon ja Suomi suomalaisille ja työtä työtömille seppo tekee hyviä videoita mv lehteen ja on oikeassa jos sepoo pääsee valtaan niin suomi pelastuu

Äänestä
  • Mies joka huutelee ja kirjoittelee mitä sattuu ja kun sai tuomion, niin pakeni ulkomaille...
    Joskus nääshallilla olen miehen tavannut ja jutellut hänen kanssaan ja en ole kyllä ikinä aivan täysjärkisenä pitänyt.

    Äänestä

Niimpä, huutelee vielä jossain vaiheessa väärille tyypeille ni se on siinä. Vaarallista leikkiä huutelut vai kuvitteleeko että hänellä järjenjättiläisiä puolustajia. Seppo lukee näitä juttuja ja tyydyttää samalla itseään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


marimarketta kirjoitti:

Mikä mies tää on? Mistä sais lisää tietoa . Ei näy kyseisen herran vaalimainoksia lehdissä?!!. Ilmeisesti maahanmuuttokriitikko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu